Antivirusinė programa ESET NOD32 ESET NOD32 elektroninė licencija 1 metams

2695 €
ESETNOD1_EHS
Prekės kodas
ESET
Gamintojas
12 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
1
Sandėlyje

ESET NOD32® Antivirus – pripažinta ir greita interneto apsauga, skirta Windows operacinei sistemai, kuri apsaugo nuo visų tipų interneto grėsmių. Sukurta taip, kad veiktų itin greitai ir patikimai, naujos kartos NOD32 Antivirus leidžia mėgautis laiku internete su kompiuterio apsauga, kuria pasitiki daugiau nei 100 milijonų vartotojų visame pasaulyje

ESET NOD32 Antivirus 9

 

ESET NOD32® Antivirus 9 – pripažinta ir greita interneto apsauga, skirta Windows operacinei sistemai, kuri apsaugo nuo visų tipų interneto grėsmių. Sukurta taip, kad veiktų itin greitai ir patikimai, naujos kartos NOD32 Antivirus leidžia mėgautis laiku internete su kompiuterio apsauga, kuria pasitiki daugiau nei 100 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

 

  • Antivirusinė
  • Antišnipinėjimas
  • Įsilaužimų blokatorius
  • Apsauga nuo sukčiavimo Anti-Phishing
  • Išplėstinis atminties nuskaitymas
  • Nemokama pagalba el. paštu ir telefonu lietuvių kalba

 

Patobulintas atakų aptikimas

Novatoriška ESET antivirusinė apsauga ESET® NOD32 Antivirus sustiprinta įsilaužimų blokatoriumi ir išplėstiniu atminties nuskaitymu.

 

Lengvesnė ir dar greitesnė

Ypatingai maži programos naujinimai ir ESET debesų kompiuterija pagrįstas nuskaitymas leidžia patikrinti kompiuterį itin greitai. Skirtingai nuo daugelio panašių antivirusinių, ESET NOD32® Antivirus yra sukurta taip, kad naudotų minimalius resursus ir nelėtintų kompiuterio procesų.

 

Lengvai pritaikykite savo poreikiams

Mėgaukitės įprasta aukščiausio lygio apsaugos konfigūracija arba pritaikykite ją pagal savo poreikius su daugiau kaip 150 detalių nustatymų, kuriuos lengvai rasite vartotojo sąsajoje.

 

Pažangus bei rinkoje pirmaujantis sprendimas

ESET NOD32® Antivirus technologija sukurta pagal naujausius saugumo standartus ir yra atnaujinama kiekvieną dieną, kad būtumėte saugus internete. ESET NOD32 Antivirus yra ilgalaikė Virus Bulletin apdovanojimų „VB100“ rekordininkė tarp visų antivirusinių gamintojų.

 

Unilicense – Jūsų patogumui

Apsaugokite keletą operacinių sistemų, įdiegtų tame pačiame kompiuter yje: Windows, Mac ar Linux. Atnaujinkite turimą ESET produkto versiją į naujesnę visiškai nemokamai, vos jai pasirodžius.

 

Nemokama techninė pagalba

Iškilus techniniams klausimams, jums bus suteikta nemokama pagalba lietuvių kalba.

 

APIE ESET

 

ESET yra saugumo sprendimų lyderė pasaulyje, kuri kartu su pripažinta ESET NOD32® Antivirus technologija, užtikrina apsaugą nuo kenkėjiškų programų namų ir verslo vartotojams. ESET yra Virus Bulletin „VB100“ apdovanojimų rekordininkė jau daugiau nei 10 metų ir niekada nepraleido nei vieno apdovanojimo „In-the-Wild” virusų kategorijoje. ESET būstinė įsikūrusi Bratislavoje (Slovakija), kompanija turi filialus San Diege (JAV), Prahoje (Čekija), Buenos Airėse (Argentina). Jos atstovai veikia daugiau negu 180-yje šalių. Daugiau informacijos www.eset.lt. ESET pasitiki milijonai vartotojų ir yra tarp labiausiai rekomenduojamų saugumo sprendimų visame pasaulyje.

 

www.eset.lt

 

Rekomenduojami nustatymai:

ESET NOD32 Antivirus 2016 metų versija suderinama su Microsoft® Windows® 10,

8.1, 8, 7, Vista, XP, ir Microsoft Windows Home Ser ver 2003, 2011. Programai reikalingas interneto ryšys.

Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
item photo
Antivirusinė programa ESET NOD32 ESET NOD32 elektroninė licencija 1 metams
2695 €
466 €
Nauja pakuotėAtnaujinimasAtnaujinimasNauja pakuotė