Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Apranga Galanterija

Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje prekių spektras labai platus. Šalia įvairios paskirties technikos prekių, tiptop.lt specializuojasi ir tokių prekių kaip apranga bei galanterija pardavimu. Kiekvienoje kategorijoje galima rasti prekių, atitinkančių klientų poreikius.

Visų pirma ši prekių kategorija suskirstyta į keletą skilčių, kuriomis naudojantis galima lengviau atrasti norimą prekę. Tai - drabužiai vyrams, drabužiai moterims, apranga vaikams, kūdikiams, atskiros skiltys, kuriose galima rasti avalynės moterims ir vyrams, taip pat galanterija ir įranga kelionėms. Visos šios prekės pritaikytos kiekvienam sezonui, todėl paieška itin paprasta. Taip pat kiekviena iš skilčių suskirstyta į smulkesnes kategorijas pagal prekių tipą.

Visos prekės, siūlomos aprangos ir galanterijos kategorijoje yra gaminamos užsienyje pripažintų gamintojų. Didžiąją prekių dalį sudaro apranga, o nedidelėje subkategorijoje pateikiamos galanterijos prekės. Taigi čia galima rasti nemažą pasirinkimą tokių prekių kaip pirštinės, kaukės nuo šalčio ar šalikai.

Aprangos kategorijose, skirtose vyrams, moterims ar vaikams, kiekviena prekė turi savo išorinės būklės aprašą. Nurodomas prekių dizainas, detalės. Taip pat pateikiamos prekių specifikacijos, t.y. medžiagos, iš kurių prekė pagaminta ir jos savybės, kokiose situacijose ir kokiomis oro sąlygomis apranga tinkama dėvėti. Taip pat daugeliu atvejų yra galimybė pasirinkti skirtingas gaminių spalvas ir dydžius.

Dar viena prekių kategorija - tai apranga kūdikiams. Šioje kategorijoje prekės mažyliams nuo apatinių drabužių, kombinezonų, striukių, iki avalynės ir aksesuarų.

Avalynės skiltyse prekės, skirtos įvairiapusiam naudojimui. Tai - batai kasdieniam nešiojimui, sportui, batai pagal jų tipą - auliniai batai ar sandalai, taip pat šlepetės. Tuo pačiu principus suskirstyta tiek moteriška, tiek vyriška avalynė.

Dauguma tiptop.lt internetinėje parduotuvėje siūlomų prekių yra ypač kokybiškos, pagamintos atsižvelgiant į gamintojų ilgametę patirtį ir klientų poreikius. Didelis šiltų žieminių drabužių pasirinkimas, taip pat prekės skirtos sportui ir patogiam kasdieniam dėvėjimui.  Parduotuvėje pagrinde prekiaujama tokių gamintojų kaip „66° North Iceland“, „Montane“, „Keen“, „Nordi“, „Columbia“, „Marmot“, „Leki“, „Granger‘s“, „Moshiki“, „Cep“, „Julbo“, „Lifeventure“ ir kitų prekėmis. Šių gamintojų gaminiai ypač vertinami visame pasaulyje ir pasižymi geromis dėvėjimo kokybės savybėmis.