Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Avalynė moterims

Avalynė moterims - tai Tiptop.lt elektroninės parduotuvės kategorija, kurioje galima rasti įvairiems sezonams pritaikytų moteriškų batų. Tai žiemai skirti auliniai batai, kasdieniam dėvėjimui skirti moteriški batai, sportiniai bateliai, šlepetės, basutės. Visos šios avalynės rūšys gaminamos pasaulyje vertinamų gamintojų, tokių kaip KEEN, COLUMBIA ir kt.

Moteriška avalynė, šalia to, kad yra praktiška, gaminama stengiantis atrasti universalų dizainą, patinkantį daugumai moterų. Taip pat, viena iš užduočių - sukurti ją patogią ir ergonomišką. Tai pagrindiniai Tiptop.lt parduotuvėje parduodamų batų gamintojų siekiai.

Kasdienai skirtų moteriškų batų skiltyje galima rasti batų labiau tinkančių laisvalaikiui gamtoje ar mieste. Tai daugiau sportinio stiliaus batai. Tačiau taip čia siūlomi ir batai, kurie puikiai tiks dėvėti oficialioje aplinkoje - darbe ir pan. Batai yra gaminami iš įvairių medžiagų, kai kuriuose variantuose juos derinant tarpusavyje.

Aulinių batų skiltyje siūlomi ilgaauliai batai ir batai trumpu aulu. Jie labiau pritaikyti vėsesniam orui - rudeniui, žiemai ar ankstyvam pavasariui. Kadangi Lietuvoje darganoti orai pakankamai dažni, tokie batai turėtų praversti kiekvienam, mėgstančiam laisvalaikį leisti lauke. Kai kurie auliniai batai, esantys šioje skiltyje, yra papildomai apsaugoti nuo drėgmės, todėl jie puikiai tiks esant dideliam kiekiui sniego.

Sportinių batelių skiltyje - įvairioms sporto rūšims tinkama avalynė. Renkantis batus svarbu atkreipti dėmesį, jog neradus norimo spalvinio varianto, reikėtų peržiūrėti kiekvienus batus atskirai, kur pateikiami ir kiti galimi spalvos pasirinkimo pasiūlymai.

Moteriškų basučių kategorijoje galima rasti įvairaus dizaino avalynės. Vyrauja du basučių tipai - atviru ir uždaru priekiu. Pastarosios dar vadinamos sandalais. Visos basutės yra pagamintos orientuojantis į aktyvų laisvalaikį mėgstančius vartotojus. Jos ergonomiškai pritaikytos, gerai priglunda prie kojos, apimtys yra reguliuojamos, todėl lengvai prisitaikys prie kiekvieno kojų. Basutėms būdingas stabilus pagrindas, todėl jas ypač patogu dėvėti keliaujant ir aktyviai judant.

Paskutinė skiltis kategorijoje „Moteriška avalynė“ yra skirta šlepetėms. Šioje skiltyje dviejų tipų šlepetės - šlepetės namams ir laukui. Laukui skirtas šlepetes taip pat galima būtų suskirstyti į dvi rūšis - tai šlepetės, skirtos dėvėti prie vandens šaltinių ir šlepetės pasyviam laisvalaikiui.

Visi moteriški batai šioje kategorijoje pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Siūlomas didelis spalvinių ir dizaino variantų pasirinkimas.