Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Auliniai, ilgauliai batai

Auliniai batai moterims - tai įvairios paskirties batai, tinkami dėvėti kasdien šaltuoju metų periodu arba aktyviai leidžiant laisvalaikį - žygiuose, kelionėse ir pan.

Aulo aukštis gali būti skirtingas, priklausomai nuo batų paskirties. Ilgaauliai batai labiau tinkami dėvėti judant pasyviai. Šie batai pasižymi ir kasdieniam dėvėjimui labiau pritaikytu dizainu bei spalvomis. Tokie batai gaminami iš neutralių spalvų medžiagų - vyrauja juodi, rudi, pilki atspalviai. O jų dizainas varijuoja nuo sportinio iki klasikinio. Todėl šie batai ne tik labai patogūs, bet ir dailaus dizaino. Aktyviam laisvalaikiui auliniai batai pasižymi ryškesnėmis spalvomis ir žemesniu aulu. Tokie batai apsaugo čiurną nuo pavojingų judesių ir tuo pačiu labiau šildo.

Tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek kasdienai skirti auliniai batai gaminami iš krituliams atsparių medžiagų. Kadangi šio tipo batai dėvimi vėsiuoju metų laiku, ši savybė itin svarbi. Abiejų tipų batų padai gerai pritaikyti slidiems paviršiams ar kalnų trasoms. Taip pat svarbu ir tai, jog batai pritaikyti greitai išgarinti drėgmę, todėl intensyviai judant, atsiradusi drėgmė greitai išgaruoja, o kūno temperatūra nekinta.

Norint sužinoti aulo aukštį ir jo apimtis, reikėtų peržvelgti specifikacijas. Kiekvieniems batams skirtuose puslapiuose taip pat siūlomi ir įvairūs spalviniai variantai. Todėl pagrindiniame kategorijos puslapyje nerandant patinkančio atspalvio, vertėtų puslapius peržvelgti atidžiau.

Tiptop.lt elektroninės parduotuvės pasiūloje - batai, pagaminti laikantis aukščiausių gamybos standartų. Čia siūlomi visame pasaulyje gerai žinomų prekinių ženklų KEEN, COLUMBIA ir kt. gaminiai. Šios prekės gaminamos orientuojantis į aktyvius vartotojus, mėgstančius laisvalaikį leisti gamtoje. Tačiau tokių batų funkcionalumas perkeliamas ir į kasdienio dėvėjimo batų gamybą.

Auliniai batai, skirti dėvėti laisvalaikiu, pritaikyti apsaugoti nuo sniego ar lietaus. Tam sukurta speciali pėdos apsauga, nepraleidžianti drėgmės. Vidinėse tokių batų dalyse šilumai užtikrinti naudojama natūrali vilna arba dirbtinis kailis. Daugiakrypčiai šio tipo batų protektoriai užtikrina gerą batų sukibimą su slidžiais paviršiais.

Tiptop.lt parduotuvėje siūlomų aulinių batų dizaino pasirinkimas gana didelis. Nepaisant to, jog čia siūlomi miestui ir gamtai skirti batai, juos taip pat galima būtų suskirstyti į labiau jaunatviško stiliaus ir į klasikinio, elegantiško stiliaus kategorijas. Todėl pasirinkimas išties didelis - kiekviena moteris galės išsirinkti jai labiausiai patinkančius batus.