Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kasdieniniai batai

Kasdieniniai batai moterims - tai batai, skirti dėvėti įvairiose situacijose kiekvieną dieną. Šio tipo batai pasižymi išskirtine kokybe ir dizainu. Dizaino sprendimai - labai įvairūs, todėl kiekviena moteris ras jai labiausiai patinkančius batus.

Kasdieninių batų kategorijoje esančią avalynę moterims galima suskirstyti į dvi rūšis. Viena iš jų - tai batai, skirti dėvėti laisvalaikio metu gamtoje ar mieste. Šie batai yra sportinio tipo ir labiau tinkami aktyviai judėti. Spalvų atžvilgiu šio tipo batai yra ryškesni, tačiau galima pasirinkti iš įvairių variantų.

Kita batų rūšis - tai kasdieniniai batai moterims, tinkami dėvėti tiek laisvalaikiu, tiek darbe. Šie batai labiau klasikinio dizaino ir pasižymi ne tokiomis ryškiomis spalvomis. Tai labiau neutralios spalvos, kurias galime lengvai priderinti prie bet kokio stiliaus drabužių.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami aukštos kokybės moteriški batai. Juos gamina tokie pasaulyje gerą reputaciją užsitikrinę gamintojai kaip KEEN, COLUMBIA ir kiti. Visi batai gaminami pasitelkiant aukščiausias technologijas ir naudojant ekologiškas medžiagas. Batai pasižymi ergonomišku dizainu ir yra ypač patogūs. Šiuo tikslu gaminami pagal pėdos formą išformuoti vidpadžiai, o batų padas gerai sukimba su danga. Dar vienas šių batų privalumas - nedidelis jų svoris. Batus avint kasdien, labai svarbu nesudaryti papildomų apkrovų kojoms. Tokiu būdu jos mažiau pavargsta.

Sportinio tipo batams būdingos drėgmės išgarinimo, nepralaidumo vandeniui savybės. Tai ypač svarbu daug judant. Kai kuriems KEEN gamintojų modeliams būdinga patentuota pirštų apsauga. Taip suteikiama papildoma apsauga priekinei pėdos daliai. Batų padas gerai sukimba su įvairiais paviršiais, todėl yra stabilus. Netepantis batų padas - tai dar vienas tokių batų privalumas.

Kasdieniniam dėvėjimui skirti moteriški batai gaminami iš įvairių medžiagų. Tai gali būti tekstilė, oda, jų deriniai ir pan. Batams pritaikomi skirtingo tipo užsegimai, pagražinti įvairiomis detalėmis ar be jų.

Renkantis batus reikėtų atkreipti dėmesį į jų dydžius. Kai kurie variantai gali neatitikti Lietuvoje įprastų dydžių. Dydžių skirtumai yra nurodyti specifikacijose, todėl rekomenduojama jų paisyti.

Tiptop.lt parduotuvėje didelis batų moterims pasirinkimas. Jei šioje kategorijoje neradote jums patinkančių batų, aplankykite kitas moteriškai avalynei skirtas kategorijas.