Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Avalynė vyrams

Vyriška avalynė - tai kategorija, kurioje didelis pasirinkimas batų, skirtų vyrams. Čia siūlomi batai skirtingiems sezonams, veikloms ir poreikiams. Didžioji dalis prekių skirta sportui ir laisvalaikiui. Tai patogūs, gerai išformuoti batai, apsaugantys pėdas nuo netinkamų judesių.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje gausus vyriškų batų, pagamintų garsių prekinių ženklų, pasirinkimas. Tai tokie pasaulyje vertinami gamintojai kaip KEEN, COLUMBIA, BEACHERS ir kiti.

Priklausomai nuo poreikių, batus galima pasirinkti pagal planuojamas veiklas. Čia galima įsigyti batų, skirtų žygiams, kuomet ypatingai svarbi yra batų kokybė. Ilgai vaikštant, įprasti arba nekokybiški batai gali trinti ir kliudyti iki galo įveikti numatytą maršrutą. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamus batus. Tokie batai turi pasižymėti ir specifinėmis savybės. Idealiu atveju žygiams skirti batai neturėtų praleisti drėgmės ir tuo pačiu išgarinti jų viduje susikaupiančią drėgmę. Taip pat - būti ilgaamžiais, tvirtais, stabiliais. Svarbus ir tokių batų svoris, jie neturėtų apsunkinti kelionės.

Kitas batų tipas šioje parduotuvėje - tai vyriški batai, skirti sportui. Tokie batai pasižymi stabiliu pagrindu, yra gaminami iš „kvėpuojančio“ audinio, gerai išgarinančio drėgmę, o taip pat neleidžiančio nedideliam kritulių kiekiui prasiskverbti į batų vidų. Šio tipo batams taip pat būdingas nedidelis svoris leidžiantis lengvai ir komfortabiliai sportuoti.

Šiltajam metų laikotarpiui čia galima įsigyti vyriškų basučių ar šlepečių.  Šlepetėms būdingas geras pado protektoriaus sukibimas su drėgnu paviršiumi. Ši savybė užtikrina saugų judėjimą ilsintis prie baseino ar pramogaujant vandenyje. Ši avalynė vyrams taip pat gaminama su neslystančia dalimi pėdoms. Tokiu būdu užtikrinamas kojos stabilumas. Šlepetės - parankus sprendimas ieškant avalynės karštajam sezonui. Jų dirželiai dengia nedidelę pėdų dalį, todėl kojos maksimaliai vėdinasi ir nekaista. Dirželiai apdirbami antimikrobinėmis medžiagomis, todėl juose ilgiau nesikaupia bakterijos.

Basutės vyrams taip pat gaminamos su neslystančiu padu. Tačiau ši avalynė vyrams, kitaip nei šlepetės, skirta intensyvesniam laisvalaikiui. Patogios basutės tinkamos dėvėti keliaujant. Jos gerai prisitvirtina prie kojų ir tuo pačiu neleidžia joms įkaisti. Tokios basutės suteikia stabilumo pojūtį ir leidžia nevaržomai judėti.

Dar viena batų rūšis šioje kategorijoje - tai kasdienai skirti batai. Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje gaminami ergonomiško dizaino batai puikiai prisitaiko prie kojų ir suteikia maksimalų komfortą juos dėvint.