Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Auliniai batai

Auliniai batai vyrams - tai batai, skirti kelionėms ir žygiams. Šie batai pasižymi aukštu aulu, apsaugančiu kojas nuo pavojingų čiurnos judesių ir kitomis svarbiomis savybėmis. Tokie batai gaminami numatant ilgas trasas kalnuose ir lygumose. Taigi, žygiams skirti batai turėtų ne tik atitikti kojos dydį, bet ir papildomus reikalavimus.

Pagrindiniai Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje aulinius batus vyrams siūlantys gamintojai - tai pasaulyje pasitikėjimą pelnęs prekinis ženklas KEEN. Šio ženklo batai orientuoti į žmones, mėgstančius sportuoti ir leisti laisvalaikį lauke. Šie gamintojai taip pat populiarūs dėl sugebėjimo suderinti dizainą ir funkcionalumą, todėl jų batai ne tik patogūs, bet ir stilingi. Dėka šių savybių, KEEN gaminamus batus galima dėvėti ne tik gamtoje, bet ir mieste.

Kadangi pagrindiniai aulinių batų pirkėjai - tai aktyvaus poilsio entuziastai, batai gaminami iš krituliams atsparių medžiagų. Jie taip pat apsaugo kojas ir nuo kitų pavojų, tokių kaip aštrios uolienos ir pan. Todėl išbandę šį prekinį ženklą visuomet prie jo sugrįžtą. KEEN gamintojai sugebėjo įtikti ne tik vyrams, bet ir moterims. Tai sąlygoja taiklus dizainas bei aukšta medžiagų kokybė.

Renkantis aulinius batus vyrams derėtų pamąstyti apie planuojamas veiklos apimtis. Ne visuomet būtina rinktis geriausias savybes turinčius batus, nebent tobulas komfortas jums yra nr. 1. Paprastai, keliaujant trumpomis distancijomis (žygiuose iki 2-3 dienų), tiks ir paprastesni batai, turintys pagrindines keliavimui būtinas savybes.

Žygiams skirti batai turi būti patogūs ir papildomai neapkrauti kojų. Vienos-trijų dienų kelionėms šių savybių turėtų pakakti. Na o ilgoms trasoms reikėtų rinktis batus, turinčius gerai su paviršiumi sukimbančius padus (tai lemia daugiakrypčiai protektoriai), pastiprintą kojų pirštų apsaugą ir čiurnos sutvirtinimą. Kokybiški auliniai batai taip pat turėtų lengvai išgarinti drėgmę ir būti neperšlampamais.

Nereikėtų nustebti, jog žygiams skirti batai kur kas sunkesni nei įprasta avalynė. Batų svoris suteikia stabilumo. Priklausomai nuo planuojamo kelionės reljefo, batų svoris turėtų būti skirtingas. Lygesnėms vietovėms arba vietovėms su minkšta danga (pvz. miškuose) rekomenduojama rinktis kiek lengvesnius batus nei žygiams uolėtomis vietovėmis. Pastaruoju atveju batų svoris gali siekti ir iki 1,5 kg. Batų svorį taip pat reikėtų derinti ir su avinčiojo žmogaus kūno svoriu.