Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kasdieniniai batai

Kasdieniniai batai vyrams - tai neįpareigojančio dizaino batai, tinkami dėvėti laisvalaikiu ar net darbe. Šioje kategorijoje siūlomi patogūs, ergonomiško dizaino vyriški batai. Jų gamintojai žinomi visame pasaulyje ir yra vertinami tiek vyrų, tiek moterų. Pagrindinę dalį šių batų pasirinkimo sudaro KEEN ir COLUMBIA gamintojų batai.

Kasdieniniam dėvėjimui skirti batai yra gaminami pasitelkiant aukščiausias technologijas ir naudojant natūralias, aplinkai nekenksmingas medžiagas. Jų gamybai naudojama natūrali oda, medvilnės pluoštai, guma ir kitos medžiagos. Kai kurie iš batų yra dengti vandeniui nelaidžiu natūraliu brezentu ar oda. Batai lengvi, todėl neapsunkins dėvint kasdien.

Ieškant konkrečios spalvos batų, visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į jų dizainą. Daugelis batų pavyzdžių siūlomi keliais spalviniais variantais, todėl pasirinkus patinkantį dizainą, patartina peržiūrėti visus šio dizaino batų pasiūlymus.

Visi šioje parduotuvėje siūlomi batai labai patogūs ir atitinka aukštus gamybos reikalavimus. Šie batai gaminami iš netepios gumos, todėl baimintis, jog paliksite žymių vaikščiodami patalpose, nereikėtų.

Nesvarbu kokią veiklą pasirinkote - trumpų distancijų pasivaikščiojimus ar keliones į kitus miestus ar šalis, Tiptop.lt parduotuvėje galite įsigyti patogiam dėvėjimui pritaikytų vyriškų batų. Dalis jų turi specialius padus - atminties putų įdėklus, prisitaikančius prie pėdos formos, todėl batus dėvėti itin patogu.

Pagrindinę pasiūlos dalį sudaro raišteliais suvarstomi batai, tačiau galima atrasti ir kito tipo užsegimo batų. Raišteliams skirtos kilpelės sutvirtintos perdirbtu aliuminiu. Tokiu būdu raišteliai nedyla, o kilpelės nenusitrina.

Dauguma batų atitinka dydžių standartus, todėl užsisakant batus internetu, neturėtumėte susidurti su nesklandumais, kylančiais dėl batų dydžių neatitikimo.

Rinkdamiesi batus atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių jie pagaminti. Batai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų jums tarnaus ilgiau. Taip pat pasidomėkite batų gamintojais. Šioje parduotuvėje siūlomi KEEN batai vyrams pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe.

Kadangi kasdienai skirtus batus gali tekti dėvėti įvairiose situacijose, palankiausias būtų optimalus variantas, tinkantis tiek miestui, tiek avėjimui gamtoje. Todėl atkreipkite dėmesį ne tik į batų dizainą, bet ir galimybę juos panaudoti visapusiškai.

Jei kasdienai skirtus batus planuojate dažniau dėvėti mieste, laikantis aprangos specialistų patarimų, batus visuomet reikėtų rinktis tamsesnės spalvos nei jei jūsų kelnės. Kojinės, derinamos prie batų taip pat neturėtų išsiskirti.