Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Sandalai

Sandalai - tai atviri batai, skirti dėvėti lauke šiltuoju metų laikotarpiu. Tiptop.lt interneto parduotuvėje platus tokių batų pasirinkimas. Pagrinde prekiaujama dviejų gamintojų - KEEN ir COLUMBIA sandalais bei basutėmis. Tai patikimi gamintojai, pelnę pirkėjų pasitikėjimą ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.

Sandalai - tai vyriškų basučių atitikmuo. Tačiau jiems būdingas uždaras batų priekis ir aplink pėdą apsipinančios medžiagos ar odos juostelės, retais atvejais apimančios ir keltį. Sandalai - tai optimalus variantas žmonėms, nemėgstantiems dėvėti atvirų basučių. Šiltuoju metų laiku jie gerai vėdinasi ir neleidžia kojoms sukaisti.

Šioje Tiptop.lt avalynės kategorijoje galima įsigyti ir basutes vyrams. Jos gaminamos atviru priekiu ir neturi papildomos kojų pirštų apsaugos. Basutės vyrams labiau tinkamos dėvėti leidžiant laisvalaikį mieste ar gamtoje. Taip pat jos puikiai tinkamos dėvėti vandenyje. Na o šioje kategorijoje siūlomi sandalai bus tinkami ir šiek tiek sunkesnėms apkrovoms - nedidelėms kelionėms ar žygiams.

Šiai vasaros laikotarpiui skirtai avalynei būdingas nedidelis svoris. Tokia avalynė neapsunkina keliaujant ir yra labai patogi. Basutės ir sandalai gaminami su stabilumą užtikrinančiais padų protektoriais, o tai labai svarbu pasitaikius drėgniems paviršiams. Na o vidinė padų dalis, siekiant didesnio komforto dėvint, išformuojama.

Sandalai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų - lino, odos ir pan. Tačiau Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomoje avalynėje derinama keletas medžiagų rūšių - tai oda, poliesteris ir t.t. Avalynė yra apdorota mikrobus naikinančiomis medžiagomis, todėl sandaluose ilgiau nesikaupia bakterijos. Šio tipo avalynę taip pat galima plauti, todėl tai parankus variantas keliaujant ar leidžiant laisvalaikį gamtoje - išteptą avalynę, nesvarbu, tai būtų odinis ar poliesterio paviršius, lengvai galima nuplauti, nepakenkiant avalynės kokybei.

KEEN gamintojų sandalai yra suvarstomi batų raišteliais. Greito suvarstymo sistema labai patogi. Suvarstymo intensyvumą galima keisti. Tai ypač patogu norint, kad avalynė tinkamai priglustu prie kojų. Visi šių gamintojų sandalai turi patogius, anatomiškai pritaikytus vidpadžius ir gerą sukibimą turinčius padus. Patentuota pirštų apsauga suteikia papildomo saugumo dėvint. Renkantis šių gamintojų sandalus reikėtų atkreipti dėmesį į dydžius. Kai kurie jų gali būti sumažinti. Šią informaciją galima matyti prekių specifikacijose.