Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Šlepetės

Tiptop.lt elektroninės parduotuvės avalynės vyrams skiltyje galima įsigyti ne tik kasdienių, sportinių ir kitos paskirties batų, bet ir šlepečių vyrams.

Šlepetės - tai universali avalynės rūšis, siuvama iš skirtingo tipo medžiagų. Jos taip pat skirtos dėvėti skirtingose situacijose. Dėvėjimui namuose šlepetės siuvamos iš įvairių audinių ar odos. Šio tipo šlepetės nėra tinkamos dėvėti lauke, nes neatlaiko didelės trinties su grubiais paviršiais. Lauko sąlygomis dėvėti tinkamos šlepetės gaminamos iš tvirtesnių medžiagų, tokių kaip guma, džiūtas ir pan. Viršutinė šlepečių dalis gali būti siuvama ir iš tekstilės ar panašių medžiagų.

Priklausomai nuo to, kokiose situacijose bus dėvimos, šlepetes reikėtų rinktis atsižvelgiant į medžiagą, iš kurios pagamintas jų padas. Planuojant laisvalaikį leisti netoli vandens telkinių ar baseino, rekomenduojamas neslystantis šlepečių padas. Tokiu būdu bus išvengta netikėtų traumų pavojaus, o šalia to, kojų padai bus apsaugoti nuo galimų pažeidimų.

Tinkamai parinkta avalynė gali tiesiogiai veikti mūsų sveikatą, todėl labai svarbu tinkamai išsirinkti ne tik kasdienius batus, bet ir šlepetes. Avalynės specialistai teigia, jog optimaliausia šlepetes keisti kas metus. Kadangi šlepetės skirtos dėvėti lauke yra dėvimos šiltuoju metų laiku, jame gali prisikaupti bakterijų. Tačiau kokybiška avalynė paprastai būna kur kas ilgaamžiškesnė. Tai lemia specialiomis antibakterinėmis priemonėmis apdirbti paviršiai.

Renkantis šlepetes, reikėtų atkreipti dėmesį į jų ergonomiką. Jos turi gerai prisitaikyti prie kojų, nevaržyti judesių ir netrinti. Kojos šlepetėse turi būti stabilios, pėdos neturi slysti, o šlepečių padas turi gerai sukibti su vaikščiojimui skirta danga. Visos šios savybės lemia komfortabilų dėvėjimą.

Lengvos ir pašalinių garsų nekeliančios šlepetės - taip pat privalumas. Nedidelis šlepečių svoris užtikrina, jog jos nevargins kojų. O tai ypač aktualu šiltuoju metų laiku, kuomet kojos, veikiamos šilto oro, linkusios labiau pavargti.

Renkantis šlepetes dėvėti namuose, reikėtų atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių jos pagamintos. Rekomenduojama rinktis natūralių medžiagų šlepetes. Priklausomai nuo vartotojo poreikių, medžiagų pasirinkimas gali būti labai platus - nuo vilnos iki odos ir pan.

Tiptop.lt parduotuvėje parduodamos aukštos kokybės, patikimų gamintojų šlepetės. Tai tokie gamintojai kaip KEEN, COLUMBIA ir kt.