Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Sportiniai batai

Sportiniai batai vyrams - tai Tiptop.lt elektroninės parduotuvės kategorija, kurioje galima rasti sportinių batelių įvairioms sporto rūšims. Čia siūlomi aukštos kokybės ir žinomų gamintojų batai. Tarp jų - KEEN, COLUMBIA ir kitų prekinių ženklų gaminiai.

Užsiimant bet kokia sporto šaka, svarbios yra kelios batų savybės. Visų pirma tokie batai turi gerai išgarinti drėgmę. Sportuojant kojos prakaituoja kelis kartus greičiau, todėl ši savybė būtina sportiniams bateliams. Taip pat labai svarbus yra kojos stabilumas ir neslidus padas. Na o sportuojantiems lauke - neperšlampantis batų paviršius. Visos šios savybės užtikrina pilnavertį komfortą ir atspindi batų kokybę.

Sportiniai bateliai - tai, ko gero, viena svarbiausių sportinio garderobo dalių. Nuo jų pasirinkimo priklauso ne tik pasiekti rezultatai, bet ir sportininko sveikata. Labai svarbu žinoti kokiam sportui kokio tipo batai geriausiai tinkami, nes tų pačių batų dėvėjimas skirtingose sporto šakose (pvz. futbole ir lauko tenise) gali būti žalingas. Todėl nenorint patirti traumų ar nepatogumų, rekomenduojama rinktis kiekvienai sporto šakai pritaikytus batus.

Kaip pasirinkti tinkamus batus sportui?

Futbolas - tai sporto šaka, kurioje kojos patiria didelę apkrovą, ypač kuomet žaidžiama ant kietų paviršių - pvz. dirbtinės vejos. Šiam sportui nepritaikyti batai gali sukelti nemalonių pasekmių, tokių kaip nuospaudos, nutrynimai ir kt. Todėl čia labai svarbu pasirinkti prie kojos gerai priglundančius batus.

Rakečių sporto šakoms būdingas didesnis viršutinės kūno dalies judėjimas. Todėl čia būtini sportiniai bateliai, išlaikantys stabilumą. Tam tikslui reikėtų rinktis kiek sunkesnius batelius, turinčius tvirtą pagrindą. Tačiau ir šiam sportui skirtiems bateliams prioritetu turėtų būti patogumas.

Sportui uždarose patalpose, pvz. aerobikai, labiau tinkami lankstūs sportbačiai, turintys paminkštintą padą. Ši savybė sumažins smūgių poveikį kojoms.

Bėgimui skirti bateliai taip pat turėtų būti lankstūs ir lengvi. Idealu būtų atrasti optimalų variantą, kuomet bateliai ir lankstūs, ir stabilūs. Bėgant pėdos greitai atlieka pastovius, ritmingus judesius, todėl sportiniai batai neturėtų riboti judesių.

Net jei renkatės sportinius batelius neprofesionaliai veiklai, šių pasirinkimo kriterijų turėtų būti paisoma, norint saugiai ir patogiai sportuoti.