Bevielio ryšio įranga MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

13429 €
5875558142
Prekės kodas
MIKROTIK
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Rūšis SFP+ 10GbE Module LR (LC)
Papildoma informacija Format SFP+