Blenderis Trintuvas, plakiklis, smulkintuvas POLARIS PHB 0826AL

7020 €
PHB 0826AL
Prekės kodas
POLARIS
Gamintojas
n/a mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
16
Sandėlyje

Trintuvas, plakiklis, smulkintuvas Polaris PHB 0826AL galingas ir tai leidžia greitai sumaišyti ir smulkinti maistą. Trintuvas dirba beveik be garso, turi 2 režimus - standartinį ir "Turbo" režimą, kuris skirtas kietiems ingredientams. 

Aprašymas:


Trintuvas Polaris PHB 0826AL galingas ir tai leidžia greitai sumaišyti ir smulkinti maistą. Prietaisas Polaris PHB 0826AL tai trintuvas, smulkintuvas ir plakiklis. Trintuvas dirba beveik be garso, turi 2 režimus - standartinį ir "Turbo" režimą, kuris skirtas kietiems ingredientams. Trintuvas Polaris PHB 0826AL turi tolygią greičio kontrolę su apšvietimu, kad būtų galima greitai rasti optimalų greičio režimą sumalti ar sumaišyti tam tikrus produktus.

Trintuvas Polaris PHB 0826AL turi patogią rankeną, kurios dėka jis neslysta iš rankų maisto ruošimo metu. Trintuvo antgalis iš nerūdyjančio plieno padės pagaminti skanias sriubas, įvairius padažus, kokteilius, smulkinti žoles, česnaką ir svogūnus. Su smulkintuvu galima pagaminti faršą iš minkštų mėsos gabaliukų. Komplekte yra chromuotas velenėlis plakimui.

Ypatybės:

Galia: 850 W
TURBO režimas
Minkštas neslidus korpuso paviršius "Soft Touch"
Tolygi greičio kontrolė su apšvietimu
3 in 1: smulkintuvas, maišytuvas, plaktuvas.
Žemas triukšmo lygis
Speciali peilių forma greitam ir lengvam smulkinimui
Trintuvo apatinė dalis iš nerūdijančio plieno
Matavimo puodelis 0,5 l
Matavimo stiklinė: 0,6 l