Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
2665 €
14312 €
item photo
Plaukų džiovintuvas Hair dryer Remington AC8002 | 2200W
4247 €
item photo
Plaukų kirpimo mašinėlė Trimmer Remington MB4120
1808 €
18451 €
5694 €
item photo
Plaukų džiovintuvas Hair dryer Remington D1500
2011 €
3245 €
item photo
Plaukų žnyplės ir el. šukos Curl hairdryer BaByliss AS551E
4210 €
2171 €
1602 €
1531 €

Grožiui ir kūnui

TipTop.lt gali pasiūlyti platų grožiui ir kūnui skirtos įrangos asortimentą. Tai ir plaukų kirpimo mašinėlės, plaukų žnyplės ir el. šukos, plaukų džiovintuvai, meteorologinės stotelės ir termometrai, barzdaskutės, epiliatoriai ir depiliatoriai, masažinės vonelės, svarstyklės, plaukų tiesintuvai ir kita produkcija, kurią gamina tokios kompanijos, kaip Bomann, Apollo, Rowenta, Hama.

Viena dažniausių kūno priežiūros prekių – tai plaukų kirpimo mašinėlės. Pastarąją anksčiau ar vėliau renkasi tie, kurie nuolat prižiūri savo šukuoseną, ir tai daro namuose. Aišku, kalbama apie vyrus, nors kartais visa tai panaudojama vaikams ar netgi moterims. Mašinėles galima naudoti ne tik galvos plaukų, tačiau ir ūsų ar barzdos kirpimui. Yra specialios mašinėlės, skirtos naminių gyvūnų plaukų priežiūrai, kurios būna tiek mėgėjiškos, tiek ir profesionalios.

Pirmiausiai tokios mašinėlės skiriasi savo funkcionalumu. Galvos plaukų kirpimui skirtos mašinėlės turi nedidelį keičiamą antgalį arba apskritai dirba tik vienu, kuris leidžia reguliuoti ilgį kirpimo proceso metu. Ūsų ir barzdos kirpimui skirtos mašinėlės – trimeriai, čia komplekte paprastai galima rasti antgalių pasirinkimą, kurie leidžia gerai nuskusti sunkiai prieinamas vietas. Yra ir specialūs šepetėliai, be to, galima rasti ir specialias prietaisus nosies plaukams šalinti.

Pagal darbo tipą galima išskirti vibracines mašinėles, kurios darbo metu šiek tiek vibruoja. Plaukų ilgis reguliuojamas specialios svirtelės ant korpuso dėka (diapazonas gali sudaryti nuo 0,1 mm iki 3 mm). Tai yra paprasčiausias ir pigiausias variantas, kuris netinka profesionaliam plaukų kirpimui, tačiau tik reguliariam plaukų palyginimui. Šių mašinėlių galingumas yra gana kuklus (iki 15 vatų), o konstrukcija yra monolitinė, o tai reiškia, kad pakeisti ašmenų nepavyks, taigi teks ardyti mašinėlę arba ja visai pakeisti. Rotorinės mašinėlės neturi vibracinių trūkumų: jos dirba gana tolygiai, vidutiniu galingumu, turi papildomų peiliukų komplektą. Pastarosios taip pat gali turėti bateriją, taigi nereikės jungti prie tinklo, jei tik bus toks poreikis. Įtakos turi ir peiliukų medžiaga bei struktūra – optimalus variantas ir nerūdijantis plienas su papildoma danga (pavyzdžiui, titano). Svarbu ir tai, kaip gerai peiliukai priglunda – tai irgi lems kirpimo kokybę.

Moterims dažniausiai iš smulkių kūno priežiūros prietaisų prireikia plaukų džiovintuvų (fenų). Paprastai dažniausiai susiduriama su galingumu. Paprastai užtenka tokių, kurių galingumas svyruoja nuo 1200 iki 1600 vatų, nors profesionalai renkasi tokius modelius, kurių galingumas siekia nuo 2100 vatų, tačiau jiems būtinas greitis. Patys paprasčiausi plaukų džiovintuvai neviršija 1200 vatų ribos ir jie tinka tik plaukų džiovinimui.

Geri fenai būtinai privalo turėti keletą oro padavimo ir temperatūros reguliavimo režimų – juk kiekviena moteris nori turėti gražius ir sveikus plaukus. Standartinis pasirinkimas – tai 2-3 režimai oro pūtimo ir temperatūros pasirinkimo. Neretai kalbama apie tokią funkciją, kaip jonizacija. Labai dažnai, ypač žiemą, plaukai įsielektrina, o plaukai juo šukuojant įgyja tikrai netinkamą išvaizdą. Štai čia padeda jonizacijos režimas, kuris taip pat padeda nuo perkaitimo, išsausėjimo, plauko viduje išsaugo drėgmę. Kartu renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į elektros laido ilgį, kad rankena būtų patogi (tam padeda guminiai intarpai), taip pat ergonomiškas mygtukų išdėstymas.