D-Link DEM-311GT

2124 €
007321
Prekės kodas
D-LINK
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Operating temperature (T-T) 0 - 40 °C
Storage temperature (T-T) -40 - 85 °C
Cabling technology 1000BASE-SX
Dimensions (WxDxH) 29.8 x 11.8 x 56.3 mm
Networking standards 1000BASE-SX (standard IEEE 802.3z)
Connector type Duplex LC
Type Mini GBIC module
Power 3.3 V W
Functions multi
Wavelength 850 nm nm
Cable type multimode optical cable, 50 or 62.5 microns
Working area up to 550 m mm
SFP transceiver type optical
Warranty 24 month(s)
Producer product name DEM-311GT
Net weight 0.02 kg
Gross weight 0.10 kg
Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
2124 €