D-Link DEM-311GT

2183 €
007321
Prekės kodas
D-LINK
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
5
Sandėlyje
Cable type multimode optical cable, 50 or 62.5 microns
Standarts 1000BASE-SX (standard IEEE 802.3z)
Jungties tipas Duplex LC
Wavelength 850 nm
Galingumas 3.3 V
Mode multi
Transceiver type optical
Working distance up to 550 m
Tipas Mini GBIC module
Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
2183 €
item photo
Modulis transiveris HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
7920 €
2183 €