D-Link DEM-330R

2183 €
009572
Prekės kodas
D-LINK
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Tipas 1-port mini-GBIC 1000Base-LX SMF
Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
2183 €
item photo
Modulis transiveris HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
7920 €
2183 €