D-Link DEM-330T

3654 €
009571
Prekės kodas
D-LINK
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Mean time between failures (MTBF) 445890 h
Power requirements 3.3 V, 300 mA
Cabling technology 1000BASE-BX-D
Power budget 12 dB
Interface Gigabit Ethernet
Fiber type 9/125 µm
Data transfer rate (max) 1250 Mbit/s
Maximum transfer distance 10000 m
Dimensions (WxDxH) 13.4 x 55.5 x 11.3 mm
Wavelength 1310 nm
Cable type fiber
Connectivity technology Wired
Sensitivity -21 dBmW
Compliance industry standards IEEE802.3z
Weight 19.8 g
Safety TUV, UL, FDA
Hot-swap Yes
Certification FCC Class B, ICES-00
Type 1-port mini-GBIC 1000Base-LX SMF
Transmit power -3 - -9 dBmW
Connector(s) Simplex LC
Net weight 0.02 kg
Gross weight 0.08 kg
Producer product name DEM-330T
Warranty 24 month(s)
Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
3654 €
2196 €
2128 €