D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km

14054 €
5871700417
Prekės kodas
D-LINK
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
3
Sandėlyje

 

Tinklo protokolas ir jungties tipas 1 FastEthernet 100BaseFX - SC
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Kabelių instaliacijos tipas FTP/STP - ekranuota vyta 4-porų
Aukštis 88 mm
Plotis 25 mm
Ilgis 120 mm
Papildoma informacija maksimalus šviesolaidžio nuotolis 15km