Daugiafunkcinis puodas POLARIS PMC 0516ADG

11766 €
PMC 0516ADG
Prekės kodas

Gamintojas
n/a mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
10
Sandėlyje

Daugiafunkcinis puodas Polaris PMC 0516ADG yra 860W galios ir 5l talpos. Vidinis puodas su keramine danga Anato (Pietų Korėja). Šis puodas turi 13 automatinių programų, plius unikalią programą "Multivirėjas".

Daugiafunkcinis puodas Polaris PMC 0516ADG - tai kompaktiškas ir funkcionalus modelis POLARIS daugiafunkcinių puodų serijos. Ji turi 13 automatinių programų, paruošti pirmąjį patiekalą, pieno košę, pyragus ir net uogienę. Režimas " Multivirėjas  " suteikia galimybę pagaminti mėgstamą patiekalą, rankiniu būdu nustatant reikalingą laiką ir temperatūrą. 5 litrų vidinis puodas su keramine danga numatytas maisto paruošimui iki 10 porcijų.

Polaris PMC 0516ADG leidžia tiksliai kontroliuoti įvairių patiekalų gaminimo procesus dėka „Atidėto įjungimo“ fincijos iki 24 valandų , kurį leis jums pasiruošti maistą nustatytam laikui Šis modelis gali palaikyti temperatūrą iki 24 val . Šildymo funkcija yra automatiškai aktyvuojama po gaminimo programos, ir išlaiko maisto šviežumą 24 valandas. Taip pat yra galimybė išjungti šitą funkciją. Nuimamas 5 litrų puodas turi nepridegančią keramikos dangą. Ant puodo yra patogios rankenėlės, už kurias galite saugiai imti karštą puodą.

„Atidėto įjungimo“ funkcija. Naudojant šią funkciją, galima paruošti maistą nustatytam laikui. Nerekomenduojama naudoti šią funkciją, jei į patiekalo sudėtį įeina greitai gendantys produktai.

Automatinės funkcijos:

Programa "Multivirėjas" – tai daugiafunkcis režimas, kuriuo galima pagaminti daugybę įvairiausių patiekalų. Gaminant šiuo režimu, būtina rankiniu būdu nustatyti reikiamą temperatūrą ir gaminimo trukmę. Šioje programoje yra atidėto įjungimo funkcija, todėl patiekalą galima pagaminti reikiamu laiku.
Programa „Užkepėlės“ skirta gaminti įvairių rūšių užkepėles iš daržovių, mėsos, žuvies, sudėtines užkepėles iš keleto ingredientų ir pan.
Programa „Kepiniai“ skirta kepti papločius, keksus, pyragus, užkepėles ir pan.
Programa „Troškinimas“ skirta gaminti troškinius, mėsos ir daržovių patiekalus. Dėl tinkamai parenkamos temperatūros patiekalas išlaiko visas maistingąsias savybes.
Programa ''Plovas' skirta gaminti įvairių rūšių plovą.
Programa „Makaronai“ skirta gaminti įvairius patiekalus iš makaronų.
Programa „Pupos“ skirta gaminti sočias sriubas ir garnyrus iš pupų, kurioms reikalingas ilgas terminis apdorojimas.
Programa „Kepimas“ skirta gaminti kepamus patiekalus. Yra galimybė savo nuožiūra nustatyti temperatūros ir laiko rodiklius, atsižvelgiant į produktų rūšį ir recepto nurodymus.
Programa „Uogienė“ Skirta virti uogienę.
Programa „Sriuba“ skirta virti sriubas, sultinius ir pan.
Programa „Kruopos“ galima greitai pasigaminti sveikų ir maistingų patiekalų. Dėl tinkamai parinktos temperatūros ir tolygaus šilumos paskirstymo kruopos išlieka birios ir nepraranda naudingų savybių.
Programa „Garai“ Daugiafunkcis puodas 0517AD gali puikiai pakeisti garų puodą. Garuose pagamintas maistas išlaiko maistingąsias savybes ir vitaminus. Į prietaiso komplektą įeina specialus padėklas, skirtas gaminti garuose.
Programa „Pieniška košė“ skirta gaminti pieniškas sriubas ir košes.
Programa „Pašildymas“ šis režimas naudojamas pašildyti jau paruoštus patiekalus.

Programa DAUGIAFUNKCINIS VIRĖJAS – tai daugiafunkcinis režimas, kuriuo galima pagaminti daugybę įvairiausių patiekalų. Gaminant šiuo režimu, būtina rankiniu būdu nustatyti reikiamą temperatūrą ir gaminimo trukmę. Šioje programoje numatyta funkcija „Daugiafunkcinis virėjas Plius“, kuria galima nustatyti skirtingas temperatūros reikšmes skirtingiems gaminimo etapams, taip pat kiekvieno etapo trukmę.

Ypatybės:

Galia: 860 W
Talpa : 5 l
13 automatinių programų
Programa MULTIVIRĖJAS – tai daugiafunkcinis režimas, kuriuo galima pagaminti daugybę įvairiausių patiekalų. Gaminant šiuo režimu, būtina rankiniu būdu nustatyti reikiamą temperatūrą ir gaminimo trukmę. Šioje programoje numatyta funkcija „Multivirėjas Plius“, kuria galima nustatyti skirtingas temperatūros reikšmes skirtingiems gaminimo etapams, taip pat kiekvieno etapo trukmę.
Vidinis puodas su keramine danga Anato (Pietų Korėja)
Automatinis šildymo išjungimas
Įrengtos patogios rankenos
Atidėto įjungimo funkcija iki 24 valandų (programojamas ir leidžia paruošti maistą nustatytam laikui)
Temperatūros palaikymas iki- 24 val (išlaiko maistą šiltą net iki 24 val.)
Puodo sandarumas užtikrina naudingų elementų maisto saugą
5 litrų talpos puodas leidžia paruošti patiekalus iki 10 porcijų
Vidinį puodą galima plauti indaplovėje

Komplektacija:

Prietaisas
Vidinė gaminimo talpa su nepridegančia keraminė danga
Indas gaminimui garuose
Mentelė
Samtis
Matavimo stiklinė
Maitinimo laidas
Receptų knyga
Vartotojo instrukcija
Techninio aptarnavimo centrų sąrašas
Garantinis talonas

Techninės charakteristikos:

Įtampa: 220–240 V
Dažnis: ~50 Hz
Galingumas: 860 W
Gaminimo talpos tūris: 5 l 

Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
item photo
Daugiafunkcinis puodas POLARIS PMC 0516ADG
11766 €
8833 €
7285 €