Daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2) Intellinet šviesolaidinis, komutacinis, LC-LC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

1713 €
5870367316
Prekės kodas
36 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
Teirautis Tel.:
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Ilgis 2 m
Kabelių instaliacijos tipas daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Spalva Oranžinė