Deeper Smart Fishfinder Sonar Pro+, Wifi+GPS for iOS, Android Black

23476 €
177580
Prekės kodas
DEEPER
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
5
Sandėlyje
Contents Deeper PRO+ išmanusis sonaras, USB laidas, neopreninis įdėklas, du varžtai, trumpas vartotojo vadovas.
Priedai Sonaro laikiklis, mobiliojo telefono laikiklis, naktinis dangtelis (aksesuarai nėra pridėti į komplektaciją, įsigykite atskirai).
Warranty 2 metai
Depth 80 m / 0.5 m
Temperature Temperatūra: įdiegtas vandens temperatūros matavimo sensorius. Temperatūros matavimo vienetas: Celsijus. Veikimo temperatūra: nuo -20C iki 40C
Short Description Deeper PRO+ belaidis, išmanusis sonaras yra geriausias visoje serijoje. Jis naudoja WI-FI ryšį, užtikrinantį dar tikslesnį duomenų srautą tarp sonaro ir vartotojo. Deeper PRO+ išmanusis sonaras turi integruotą didelio tikslumo GPS modulį, kuris suteikia galimybę savarankiškai sukurti vandens telkinio batimetrinį žemėlapį žvejojant, tiek iš valties, tiek ir nuo kranto. Ši funkcija Deeper PRO+ paverčia vieninteliu užmetamu sonaru, suteikiančiu galimybę detaliai ištyrinėti žuvingas vietas, kas anksčiau buvo prieinama tik brangią įrangą turinčiuose laivuose. Deeper Smart Sonar PRO+ išmanusis sonaras yra geriausias visoje serijoje. Vidinis GPS imtuvas - PRO+ išmanusis sonaras turi integruotą didelio tikslumo GPS modulį, kuris suteikia galimybę savarankiškai sukurti vandens telkinio batimetrinį žemėlapį žvejojant, tiek iš valties, tiek ir nuo kranto. Pasiekite giliausias vietas - PRO+ skenuoja nuo 0,5 m iki 80 m gylyje, suteikdamas galimybę meškerioti daugelyje vandens telkinių. Naudokite PRO+ be jokios plaukiojimo priemonės, kanaluose ir tvenkiniuose, dideliuose ežeruose ar netgi braidant upėse. Didesnis aiškumas - PRO+ aprūpintas pažangesne skaitmeninio apdorojimo technologija ir padidintu skenavimo dažniu, dėl ko galite pastebėti ir fiksuoti mažiausius povandeninius objektus. Pirmyn su Wi-Fi - Wi-Fi technologija leidžia užtikrinti 100 m atstumą tarp Deeper Pro+ ir mobiliojo įrenginio. Ši savybė sonarą paverčia geriausiu tarp kitų esančių rinkoje. Wi-Fi ryšys leidžia ne tik padidinti atstumą, tačiau ir perduodamų duomenų tikslumą tarp mobilaus įrenginio ir PRO+ sonaro.
Ypatybės Belaidis Wi-Fi ryšys; Kranto GPS režimas; Dvidažnis sonaras; Tinkamas naudoti jūros ir gėlam vandeny; Mažas ir lengvas korpusas; Įkraunama baterija, budėjimo trukmė iki 5,5 h; Pilnai pasikrauna per 2 valandas.
Išmatavimai 65mm skersmuo
Frequency 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
Kita Išmaniosios programėlės galimybės: Pozicijos nustatymas realiu laiku ir interneto ryšio nereikalaujantys žemėlapiai; Neribota gautų skenavimo duomenų istorija; Poledinės žūklės režimas; Gylio, temperatūros, žuvies ir dugno reljefo nustatymas; Mėnulio fazių kalendorius, užrašai, fotokamera, socialinių tinklų modulis; Klasikinis, dienos ir nakties ekrano režimas; Automatinė išsijungimo funkcija, taupanti baterijos energiją.
Svoris 100 g
Connectivity Belaidis Wi-Fi ryšys
Suderinamumas iOS nuo 8.0 versijos; Android nuo 4.0
Operation Range Wi-Fi atstumas 100 m
Baterija Ličio polimerų, 3,7 V pakraunama, 850 mAh
Maitinimas Micro USB B tipas, 5 V DC, 450 mA max
Tipas Deeper PRO+ išmanusis sonaras