Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 2m

1071 €
5870362264
Prekės kodas
DIGITUS
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
13
Sandėlyje
Ilgis 2 m
Kabelių instaliacijos tipas daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas SC duplex
Kištuko 2 tipas SC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 1 Gb/s
Spalva Oranžinė
Neto svoris 0.07 kg