Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Drabužiai moterims

Elektroninėje parduotuvėje tiptop.lt - drabužiai moterims, skirti dėvėti sportuojant, aktyviai leidžiant laisvalaikį ir šaltuoju metų laiku. Čia galima rasti įvairios paskirties ir įvairiems sezonams skirtų drabužių. Tai - suknelės, žieminės striukės, kepurės, bliuzonai, kelnės ir kt. Taip pat galima rasti ir apatinio trikotažo gaminių.

Apatinis trikotažas šiuo atveju apibrėžia visai kitą drabužių pobūdį nei yra įprasta. Tai šilti apatiniai drabužiai, dažnai pagaminti iš termo medžiagos ir skirti reguliuoti kūno temperatūrą sportuojant. Šioje skiltyje galima rasti moteriškų marškinėlių, apatinių kelnių ar gerai priglundančių bliuzonų.

Viršutiniai moteriški drabužiai - bliuzonai ir megztiniai taip pat turi šilumą sulaikančių savybių ir yra pritaikyti vėsesniam orui. Tai dažniau drabužiai ilgomis rankovėmis, tačiau galima rasti ir liemenės tipo variantų. Bliuzonų ir megztinių pasirinkimas pakankamai platus tiek spalvų, tiek dizaino atžvilgiais.

Šaltajam metų periodui - didelis striukių ir paltų pasirinkimas. Tai tokių prekinių ženklų kaip Montane, 66 North Iceland, Columbia ir kt. gaminiai. Čia galima rasti vėjo neperpučiamų plono audinio striukių, labiau tinkamų rudeniui ar pavasariui bei šiltų, įvairaus ilgio striukių žiemai su gobtuvais ar be jų.

Drabužių moterims kategorijoje taip pat galima rasti kelnių ir šortų. Tai įvairios paskirties gaminiai, tinkami tiek sportui, tiek laisvalaikiui. Šioje skiltyje siūlomus gaminius galima pasirinkti pagal medžiagą, jos pritaikomumą oro sąlygoms bei gaminių paskirtį.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje taip pat galima įsigyti drabužių, skirtų dėvėti oficialiomis progomis ar darbe. Tai įvairios palaidinės ir marškinėliai. Taip pat siūlomi ir laisvalaikiui skirti šio tipo drabužiai įvairaus ilgio rankovėmis ir apykaklėmis.

Suknelių ir sijonų skiltyje siūlomi laisvalaikiui ar darbui skirti drabužiai moterims. Tai įvairaus ilgio, iš skirtingų medžiagų siūti gaminiai. Čia galima rasti tiek elegantiškų klasikinio stiliaus drabužių, tiek išskirtinio dizaino gaminių. Siūlomi Moshiki, Atela ir kitų firmų drabužiai.

Moteriškų drabužių kategorijoje išskirta atskira skiltis kojinėms. Čia siūlomos kojinės sportui ir laisvalaikiui. Galima rasti kojinių su sidabro siūlais, reguliuojančiais kūno temperatūrą ir naikinančiais bakterijas, taip pat kojinių slidinėjimui ar bėgimui.

Dar viena skiltis skirta kepurėms. Jų pasirinkimas gana didelis - nuo žieminių iki vasarinių. Taip pat siūlomos kepurės pagal veiklos pobūdį - bėgimui, žygiams, kelionėms ir kt.