Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Bliuzonai, megztiniai

Moteriškų drabužių kategorijoje galima įsigyti įvairios paskirties, dizaino ir spalvų drabužių. Bliuzonai ir megztiniai sudaro nemažą pasirinkimą ir yra skirti įvairiems sezonams.

Bliuzonai - pakankamai universalūs drabužiai. Jie tinkami daugeliui veiklų leidžiant laisvalaikį ar sportuojant lauke ir namuose. Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje galima rasti aktyviam sportui skirtų bliuzonų, pagamintų iš elastingos, specifinių savybių (ištraukia drėgmę, apsaugo nuo vėjo, užtikrina judėjimo laisvę, atlaiko trintį) turinčios medžiagos, o taip pat bliuzonų skirtų laisvalaikiui ir jaukiam dėvėjimui namuose.

Sportui skirti viršutiniai drabužiai modeliuojami taip, kad atitiktų vartotojų poreikius. Jei planuojama sportuoti vėsiu oru, galima rinktis pašiltintus drabužius. Paprastai tokie drabužiai šiltinami tik tam skirtose vietose, na o patogų judėjimą užtikrina įkomponuoti elastingos medžiagos intarpai. Moterims sportui patartina rinktis ne universalius, o būtent moteriško sukirpimo drabužius. Jie geriausiai prisitaiko prie moterų kūno linijų, juos dėvint judesiai nevaržomi.

Šioje elektroninėje parduotuvėje siūlomi bliuzonai ir megztiniai išsiskiria aukšta kokybe. Jų gamintojai - tai pasaulyje pripažinimą pelnę prekiniai ženklai, tokie kaip 66 Norht Iceland, Montane, Columbia, Nordi, G-Performance ir kiti. Taip pat reikėtų atkreipti ir į jų dizainą. Dalis gaminių atitinka sportinį stilių. Kiti gaminiai atspindi skandinavišką dizainą. Taip pat siūloma universalaus dizaino drabužių, jie patogūs ir nevaržantys judesių.

Taip pat svarbu paminėti, jog dauguma drabužių modeliuojami orientuojantis į keliautojus, todėl siekiama, kad sulanksčius jie užimtų kuo mažiau vietos ir būtų nedidelio svorio. Tad dauguma iš siūlomų variantų bus patogu transportuoti.

Šioje skiltyje galima rasti drabužių pagamintų tiek iš natūralių, tiek sintetinių medžiagų. Gamintojų pasirinkimą lemia drabužių paskirtis. Sportui skirti bliuzonai dažniau gaminami iš sintetinių audinių, o megztiniai, kurie labiau tinkami laisvalaikiui ir dėvimi neaktyvaus judėjimo metu, dažniau gaminami iš natūralių pluoštų, tokių kaip vilna ir kt.

Renkantis drabužį reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į jo paskirtį, bet ir į dizaino sprendimus, pritaikytus dėvinčiojo patogumui. Kai kuriuose bliuzonuose ir megztiniuose yra iPod ar Mp3 grotuvams pritaikytos kišenėlės. Taip pat dalis jų turi gobtuvus. O daugumos bliuzonų apykaklės sumodeliuotos taip, kad galėtų tinkamai apsaugoti nuo vėjo.