Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kelnės, šortai

Moteriškos kelnės - labai populiari prekė tarp sportuojančių moterų ir moterų, mėgstančių aktyviai leisti laisvalaikį. Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti kelnių, skirtų įvairioms veikloms - laisvų sportinio tipo kelnių laisvalaikiui ir sportui, taip pat aptemptų apatinių kelnių iš termo medžiagos ar kelnių pritaikytų konkrečiai veiklai. Visos šios prekės vienoje drabužių kategorijoje „Kelnės ir šortai“.

Aptemptos elastingos kelnės dažniausiai yra tamprios keliomis kryptimis. Tokia medžiaga neapsunkina judėjimo, užtikrina judesių laisvę. Tokio tipo kelnės puikiai prisitaiko prie kūno linijų, todėl su jomis labai patogu judėti.

Nemaža dalis kelnių, skirtų aktyviam laiko praleidimui yra siuvamos iš trinčiai atsparios medžiagos. Kita dalis iš tampraus trikotažo ar kito tipo medžiagos. Tokios kelnės dažniau dėvimos pasyviai leidžiant laisvalaikį. Na o sportui ir aktyviam laisvalaikiui skirta apranga turi turėti išskirtines savybes, tokias kaip pralaidumas orui, greitas drėgmės išgarinimas ir kt. Šioje kategorijoje galima įsigyti tokias savybes turinčių gaminių.

Užtikrinant patogų dėvėjimą kelnės ir šortai modeliuojami taip, kad galima būtų reguliuoti jų dydžius per juosmenį. Jei nėra galimybės reguliuoti, juosmuo paliekamas tamprus. Taip pat svarbu, kad kelnės būtų suformuotos ties keliais. Toks formavimas suteikia komforto jausmą jas dėvint. Tokio tipo kelnės ypač patogios žygiuose, kelionėse ar specifinėse veiklose, pvz. jojime.

Planuojant įsigyti kelnes, svarbu atkreipti dėmesį į savo poreikius. Viduje ir lauke skirtų kelnių audinys gali būti skirtingas. Galima rinktis nepraleidžiančias vėjo ar atsparias vandeniui kelnes. Tokios kelnės labiausiai tiks keliaujantiems ar leidžiantiems aktyvų laisvalaikį lauke. Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į drabužių sezoniškumą. Šaltajam metų laikui skirtos pašiltintos, vėjui nepralaidžios kelnės. Dauguma kelnių ir šortų yra gaminami iš lengvos medžiagos ir užima nedaug vietos, todėl yra ypač parankūs keliaujant.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi kokybiški ir ilgai tarnaujantys drabužiai. Čia galima įsigyti tokių pasaulyje žinomų gamintojų kaip 66 North, Columbia, Nordi, Marmot, Montane ir kt. kelnes bei šortus. Patogų dėvėjimą užtikrina ne tik medžiagų kokybė, bet ir drabužių dizaino sprendimai.