Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kepurės

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti kokybiškų darbužių, aksesuarų ir avalynės moterims. Čia siūlomi pasaulyje pripažintų prekinių ženklų 66 North, Moshiki, Marmot, Columbia ir kt. gaminiai. Prekių asortimente gausu pasiūlymų sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems vartotojams. Šie gaminiai gali užtikrinti visapusišką komfortą, todėl tinkamas jų parinkimas labai svarbus. Išsirinkus drabužius, reikėtų nepamiršti ir apie kepurę. Ši aprangos detalė gali padėti išlaikyti didesnį kiekį šilumos kūne. O tai labai svarbu šaltuoju metų laiku leidžiant laisvalaikį lauke ar keliaujant.

Moteriškų kepurių pasiūla labai plati. Čia siūlomos nuo paprasto dizaino sportinių iki kasdieniam dėvėjimui skirtų spalvingų žieminių ir vasarinių kepurių. Sportui skirtos kepurės skirstomos ne vien pagal metų laiką, bet ir pagal veiklą. Tai gali būti slidinėjimui tinkamos kepurės ar kepurės skirtos bėgimui ar lauko tenisui. Aktyviam laisvalaikiui taip pat gali būti pasirenkamos kepurės pagal planuojamą veiklos rūšį. Turistiniuose žygiuose vasarą puikiai tiks įprastos kepurės su snapeliais ar skrybėlių tipo kepurės, na o žygiuose į kalnus pravers šiltesnės medžiagos galvos apdangalai.

Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje galima rasti kepurių, pagamintų iš skirtingų audinių. Jų sudėtis labai įvairi. Tai - vilna, švelnus flyso audinys vidinėms kepurių pusėms, akrilas, nailonas, poliesteris ir kt. Taip pat gausus pasirinkimas dizaino prasme. Todėl kiekviena moteris ras sau tinkamą pasiūlymą.

Kadangi pagrindiniai šioje kategorijoje esančių prekių gamintojai orientuojasi į aktyvų laisvalaikį ir sportą mėgstančius pirkėjus, čia siūlomos kepurės turinčios gerą oro pralaidumą. Ši medžiagų savybė užtikrina, jog nesikaups drėgmė, o taip pat ir tinkamai šildo bei apsaugo nuo kritulių ar vėjo. Didelė dalis šaltajam sezonui skirtų kepurių yra rankų darbo. Tai patvirtina gaminių kokybę ir išskirtinumą.

Žiemos sportui skirtos kepurės yra ne tik šiltos ir gerai ventiliuojamos, bet ir gerai prisitaikančios prie galvos formos. Kai kurios jų skirtos dėvėti po šalmais, kurie būtini tam tikrose veiklose. Tokios kepurės labai elastingos, tamprios ir užtikrina patogų dėvėjimą.

Bėgimui ir panašaus tipo veiklai skirtos kepurės turi šviesą atspindinčius atšvaitus. Tai užtikrina dėvinčiojo saugumą esant prastam matomumui ir tamsiuoju paros metu. Šio tipo kepurių dydis reguliuojamas.

Kepurės moterims gali tapti ne tik nuo išorės veiksnių apsaugančiomis priemonėmis, bet ir individualumą pabrėžiančiomis aprangos detalėmis. Tiptop.lt parduotuvėje gausus originalių kepurių pasirinkimas.