Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kojinės, pėdkelnės

Kojinės ir pėdkelnės - viena paklausiausių prekių rūšių moteriškų drabužių kategorijoje. Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje prekiaujama žinomų prekinių ženklų kojinėmis, kurias galima dėvėti skirtingų veiklų metu. Kadangi sportui ir aktyviam laisvalaikiui skirtos kojinės turi atitikti tarptautinius standartus, čia galima rasti specialiai projektuojamų kojinių, kurias siūlo tokie gamintojai kaip Nordi, 66 North, CEP ir kiti. Visos prekės gaminamos naudojant kokybiškas medžiagas ir aukščiausias technologijas.

Renkantis kojines ir pėdkelnes reikėtų atkreipti į jų dydžius. Svarbios yra ne tik pėdos, bet ir kelties bei blauzdos apimtys. Moteriškų kojinių kategorijoje pakankamai platus dydžių pasirinkimas. Tai lemia universali didžiosios dalies kojinių paskirtis. Esant poreikiui visuomet galima pasirinkti kategorijoje „Kojinės vyrams“. Sportuojant komfortas visuomet turėtų būti pirmoje vietoje.

Norint užtikrinti pilnavertį judėjimą sportuojant, kojinės gaminamos papildomą dėmesį skiriant judesių stabilizavimui. Tokios kojinės palaiko raumenis ir sąnarius, apsaugo nuo staigių judesių ir gerai prisitaiko prie kojų formos. Taip pat yra gerinama kraujo apytaką.

Kadangi sportuojant žmogaus kūnas prakaituoja, renkantis kojines dėmesį reikėtų atkreipti ir į medžiagos sudėti. Kojinės sudėtyje turinčios Merinosų vilnos gerai sugeria drėgmę. Ši medžiagos savybė labai svarbi kuomet kojos smarkiai prakaituoja. Tokios kojinės leis kojoms ilgiau išlikti sausoms ir palaikys vienodą kūno temperatūrą. Drėgmę taip pat gerai šalina ir sintetinės medžiagos. Tokios sudėties kojinės taip pat ilgiau išlaiko savo formą, neištįsta. Na o kasdieniam neaktyviam judėjimui gali būti naudojamos medvilninės kojinės. Sportui tokios kojinės nėra tinkamos dėl savybės ilgam sugerti drėgmę.

Šalia kojinių skirtų sportui ir aktyviam laisvalaikiui, šioje kategorijoje galima rasti ir kojines bei pėdkelnes kasdieniam dėvėjimui. Šios kojinės pasižymi kokybe, o kai kurios iš jų turi ir papildomų savybių. Siūloma įsigyti kojinių, apsaugančių nuo bakterijų kaupimosi. Tokios kojinės gaminamos į medžiagą įaudžiant itin plonus sidabro siūlus. Tokia medžiagos sudėtis leidžia kojų odai nuolatos kvėpuoti, jas dėvint drėgmė greitai išgarinama. Šios kojinės taip pat reguliuoja ir kūno temperatūrą. Esant šalčiui neleidžia pernelyg atšalti, o šiltuoju metų laiku vėsina.

Patogiam dėvėjimui užtikrinti kojinės modeliuojamos taip, kad nekeltų jokios papildomos trinties dėvėjimo metu. Priekinė siūlė dažniausiai būna beveik nejuntama. Kai kurių kojinių pėdos dalis yra paminkštinta. Tokiu būdu sumažinami smūgiai einant ar bėgant.