Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Marškiniai, marškinėliai

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje - didelis moterims skirtų drabužių pasirinkimas. Tarp jų - moteriški marškiniai, marškinėliai bei palaidinės.

Palaidinės yra skirtos darbui, laisvalaikiui mieste ar oficialioms progoms. Šio tipo drabužiai siuvami iš dekoratyvaus piešinio ar tekstūros audinių. Siūlomos palaidinės ilgomis ir trumpomis rankovėmis. Jas galima dėvėti tiek po švarkeliais bei megztiniais, tiek be jų.

Moteriški marškinėliai, skirtingai nei palaidinės, labiau tinkami sportui ir laisvalaikiui. Taip pat tai gali būti kasdieniam dėvėjimui skirti drabužiai. Tiptop.lt parduotuvėje galima rasti įvairių tipų ir paskirčių marškinėlių. Kadangi šio tipo drabužiai dažniausiai turi tiesioginį kontaktą su kūnu, jie siuvami iš malonios, odos nedirginančios medžiagos. Priklausomai nuo sezono, marškinėliai gali būti dėvimi kaip viršutinis ar apatinis drabužis.

Moterims skirtus marškinėlius stengiamasi priderinti prie moters kūno linijų. Tokie marškinėliai dažniausiai būna įliemenuoti. Tampri medžiaga ir tinkamas drabužių sukirpimas užtikrina judesių laisvę, o specifinė medžiagos sudėtis dažniausiai pritaikyta gerai praleisti orą ir išgarinti drėgmę. Tokios audinių savybės neleidžia kūnui prakaituoti. Taip pat aktyviam laisvalaikiui ir sportui skirti drabužiai siuvami iš trinčiai atsparių medžiagų.

Priklausomai nuo to, kokioje situacijoje planuojama dėvėti drabužį, marškinėlius reikėtų rinktis pagal audinio tipą. Elastingos, tamprios medžiagos drabužiai puikiai tiks sportuojant. Šiai veiklai taip pat svarbios ir kitos medžiagos savybės - pralaidumas orui, drėgmės išgarinimas. Sportuojant kūnas prakaituoja, todėl, norint užkirsti kelią baterijų dauginimuisi, svarbu greitai išgarinti atsirandančią drėgmę. Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje taip pat galima rasti marškinėlių sportui ir kasdieniam dėvėjimui su antibakteriniais įsiuvais.

Moteriški marškinėliai modeliuojami pritaikant šiuolaikišką dizainą. Tokie marškinėliai siuvami su išskirtinėmis detalėmis ir net sportuojant pabrėžia kiekvienos moters individualumą. Tai tokios detalės kaip išskirtinės apykaklės, gobtuvai, dekoratyvios ir funkcionalios kišenėlės, sagos ar raukiniai. Visos šios detalės drabužiams suteikia papildomo žavesio.

Marškinėlių pasirinkimas Tiptop.lt parduotuvėje pakankamai platus tiek dizaino, tiek paskirties ar spalvos atžvilgiu. Čia taip pat galima rasti ir apatinių moteriškų marškinėlių ilgomis rankovėmis. Šie marškinėliai tinkami aktyviai sportuojant ar judant šaltuoju metų periodu. Tokie marškinėliai pagaminti iš termo medžiagos ir neleidžia kūnui pernelyg įkaisti ar sušalti.