Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Striukės, paltai

Striukės ir paltai skiltyje galima rasti didelį pasirinkimą įvairių gaminių, pagamintų pasaulyje pripažintų prekinių ženklų. Tai tokie vardai kaip 66 North Iceland, Marmot, Montane, Columbia, Montreal, G-Performance ir kt. Šių firmų gaminiai pasižymi itin aukšta kokybe ir yra pelnę ne tik vartotojų pripažinimą, bet ir daugybę apdovanojimų.

Tiptop.lt siūlomas striukes ir paltus galima pasirinkti pagal pritaikomumą veiklai ir oro sąlygoms. Plonos medžiagos striukės skirtos šiltesniam orui. Dalis jų yra vėjo neperpučiamos ir nepralaidžios vandeniui, todėl lietaus metu neperšlampa. Tuo pačiu jos gerai ventiliuojasi ir nesulaiko drėgmės. Tokios striukės ypač parankios aktyviai leidžiant laisvalaikį ar keliaujant. Plonos medžiagos striukės beveik neužima vietos ir nedaug sveria, todėl nesudarys nepatogumų jas transportuojant. Tokios striukės, nepaisant kompaktiškumo, yra pakankamai šiltos.

Dauguma šio tipo striukių turi gobtuvus, apsaugančius nuo vėjo. Gobtuvai pritaikyti aktyviam judėjimui, todėl sekdami kūno judesius neriboja periferinio regėjimo. Dar vienas iš privalumų - išformuotos alkūnės, nevaržančios judesių ir leidžiančios striukei gerai priglusti prie kūno.

Kito tipo striukės ir paltai - tai šaltesniam sezonui skirti drabužiai. Šio tipo drabužiai dažniausiai pagaminti iš natūralių medžiagų, pvz. vilnos. Taip pat joms taikomas natūralus užpildas - žąsų pūkai. Šioje skiltyje galima rasti striukių, tinkamų tiek aktyviam sportui, tiek pritaikytų ribotam judėjimui. Pastarosios striukės taip pat tinkamos dėvėti ypač šaltu oru, stovyklaujant kalnuose ar keliaujant bei ilsintis šaltuosiuose pasaulio regionuose.

Šio tipo drabužiai dažnai turi gobtuvus. Patogu tai, jog beveik visuose gaminiuose gobtuvai arba jų kailiniai apvadai yra nusegami. Tad tokie paltai ir striukės tampa labiau funkcionalūs. Na o esant žvarbiam orui, gobtuvai gali pasitarnauti vietoje kepurės ar būti naudojami kartu su ja papildomai šilumai išgauti.

Šilti paltai ir striukės moterims gaminami iš medžiagų, turinčių drėgmei atsparių savybių. Tai labai svarbu esant drėgnam orui, šlapdribai ar lietui. Taip pat svarbu, jog šios medžiagos greitai išgarina drėgmę, tokiu būdu neleidžiant kauptis bakterijoms. Dauguma striukių universalaus dizaino, todėl yra tinkamos dėvėti tiek gamtoje, tiek mieste.