Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Drabužiai vyrams

Drabužiai vyrams - tai kategorija, kurioje galima įsigyti populiarių pasaulyje gamintojų drabužių, skirtų įvairioms situacijoms. Šioje kategorijoje platus diapazonas prekių - nuo apatinių drabužių, kojinių, iki viršutiniam dėvėjimui skirtų drabužių - striukių ir paltų. Šalia to, prekių pasiūloje kepurės ir spec. drabužiai.

Apatinio trikotažo kategorijoje - drabužiai, skirti dėvėti po arti kūno. Šioje kategorijoje gausus pasirinkimas prekių, specialiai pritaikytų dėvėti šaltuoju metų laiku - termo (termo drabužiai - reguliuojantys kūno temperatūrą ir neleidžiantys kūnui pernelyg atšalti ar sukaisti) kelnės, bliuzonai, trumpikės ir kita, taip pat apatinis trikotažas sportui. Panašios paskirties prekės ir kategorijoje „Kojinės“.

Kategorijoje „Marškiniai, marškinėliai“ - nemenkas pasirinkimas prekių, tinkamų tiek sportui, tiek kasdieniam dėvėjimui. Čia galima rasti aptemptų termo medžiagos ir įprastų medvilninių marškinėlių tiek trumpomis, tiek ilgomis rankovėmis. Todėl šie vyriški drabužiai tinkami dėvėti visose situacijose, kaip viršutiniai drabužiai šiltuoju metų laiku ar po šiltesniais drabužiais rudenį ir žiemą.

Kelnės ir šortai tiptop.lt internetinėje parduotuvėje labiau tinkami laisvalaikiui ir sportui - tai slidinėjimo ar laisvos, elastingos sporto kelnės. Tačiau taip pat čia galima rasti ir patogių džinso medžiagos kelnių.

Kategorijoje „Striukės, paltai“ galima atrasti didelį spektrą prekių, skirtų įvairiems sezonams ir veikloms. Taip pat striukių su gobtuvais ar be jų, įvairaus ilgio, spalvos ir dizaino striukių. Taip pat striukių ir paltų atsparių vėjui, drėgmei ar šalčiui ir pūkinių striukių. Visi šie lauko drabužiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir yra atsparūs nepalankioms oro sąlygoms.

Vyriški bliuzonai ir megztiniai - bene populiariausia drabužių, skirtų vyrams, kategorija. Šių tipų drabužiai yra tinkami dėvėti tiek žiemą, tiek vasarą, todėl jų paklausa yra nuolatinė. Bliuzonai dažniau dėvimi sportuojant ar kitaip aktyviai leidžiant laisvalaikį, na o megztiniai labiau tinkami dėvėti einant į svečius ar į darbą, o taip pat leidžiant laisvalaikį mieste.

Visi drabužiai vyrams tiptop.lt parduotuvėje gaminami iš kokybiškų medžiagų, o jų gamintojai pripažįstami visame pasaulyje. Vyriškų drabužių kategorijoje galima rasto tokių gamintojų kaip Montane, Nordi, Marmot, 66 North, Columbia, G-performance ir kitų žinomų prekinių ženklų gaminius.