Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Apatinis trikotažas

Apatinis trikotažas vyrams - tai kategorija, kurioje galima rasti dviejų tipų apatinių drabužių. Tai - marškinėliai ir apatinės kelnės. Marškinėliai gali būti ilgomis, trumpomis rankovėmis ar be rankovių. Atitinkamai galima pasirinkti ilgas apatines kelnes ar šortus. Išskirtiniais atvejais gali būti pasirenkamas vientisas kostiumas.

Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje galima įsigyti apatinių drabužių pagamintų iš tokių medžiagų kaip Merino vilna (nedirginanti kūno) ar jos derinys su polipropilenu, specialus nailono ir elastano derinys, medvilnė ir kt.

Dėvint specialiai šaltam orui pritaikytus apatinius drabužius prakaitas pašalinamas į paviršių, todėl nesikaupia drėgmė, o oda natūraliai kvėpuoja. Taip pat išgarindami drėgmę, šie drabužiai kontroliuoja kūno temperatūros kaitą.

Apatinis trikotažas yra pagamintas iš minkštų, tamprių audinių, greitai džiūsta, gerai priglunda ir turi plokščias siūles, kurios neerzina kūno odos. Tai yra drabužiai, tinkami kelionėms šaltuoju metų laiku ar aktyviai sportuojant. Dauguma drabužių pagaminti iš medžiagų, tamprių keliomis kryptimis. Ši savybė suteikia maksimalią judėjimo laisvę. Todėl drabužiai tinkami įvairaus tipo aktyviam laisvalaikiui ir darbui šaltu oru - slidinėjimui, alpinizmui, medžioklei ir žūklei, bėgimui ar laiko leidimui ant dviračio. Taip pat dauguma audinių atsparūs trinčiai ir yra tvirti. Šalia įprastų drabužių, šioje kategorijoje galima rasti apatinių drabužių su apykakle, užtikrinančia kaklo, o tuo pačiu ir kvėpavimo takų apsaugą nuo peršalimo.

Planuojant įsigyti tokius apatinius, reikėtų rinktis abi - viršutinę (marškinėlius) ir apatinę (kelnes) dalis. Kitu atveju drabužių dėvėjimo kokybė pasiteisins nepilnai.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomas apatinis trikotažas gali būti dėvimas po šiltesniais viršutiniais drabužiais arba kaip atskiras drabužis (tai daugiau pasakytina apie viršutinę dalį - marškinėlius). Dauguma drabužių projektuojami taip, kad turėtų tinkamą išvaizdą nešiojant juos kaip viršutinius drabužius. Patogu ir tai, jog šiuos apatinius drabužius galima dėvėti ir naktį, vietoje ar šalia pižamos. Tai aktualu keliaujant šaltu oru.

Renkantis šio tipo apatinius drabužius labai svarbu tinkamai atitaikyti dydį. Drabužiai turi būti aptempti ir tuo pačiu nevaržyti judesių. Pernelyg laisvi apatiniai gali nepilnai atlikti savo funkciją ir erzinti odą medžiagai susikaupus vienoje vietoje. Na o tinkamas kūno aptempimas svarbus dar ir tam, kad dėvint pakankamai aptemptus viršutinius drabužius, pvz. džinsus, apatiniai drabužiai netrukdytų ir nesudarytų klosčių po viršutiniais.