Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Bliuzonai, megztiniai

Bliuzonai, megztiniai ir panašios paskirties vyriški drabužiai yra vieni dažniausiai naudojamų įvairiose situacijose. Kalbant apie tiptop.lt parduotuvėje siūlomas prekes, svarbu paminėti tai, jog ši apranga išsiskiria ne tik dizainu, bet ir kokybe. Pasiūloje daugybė garsių gamintojų prekių.

Dauguma bliuzonų ir megztinių šioje kategorijoje skirti sportui ir aktyviam laisvalaikiui. Jų medžiagų sudėtis gali būti įvairi (sudėtį ir drabužio paskirtį galima peržiūrėti prie kiekvienos prekės atskirai). Tačiau visi šie drabužiai sumodeliuoti orientuojantis į dėvinčiojo komfortą. Dažniausiai šie drabužiai yra lengvi, todėl keliaujant sveria mažiau nei įprasta apranga. Taip pat jie kompaktiški, todėl neužima daug vietos. Tuo pačiu yra šilti ir nepaprastai patogūs.

Priklausomai nuo paskirties, bliuzonai ir megztiniai gali būti atsparūs įvairioms oro sąlygoms, priklausyti aukštesnei ar žemesnei šilumos klasei. Taip pat dauguma šių drabužių yra termiškai efektyvūs. Taigi, reguliuoja temperatūrą tarp kūno ir drabužio bei neleidžia kauptis drėgmei.

Renkantis bliuzoną ar megztinį, visų prima reikėtų atsižvelgi į tai, kur planuojama drabužį dėvėti. Tai gali būti drabužis, skirtas pasivaikščiojimams, sportui ar laisvalaikiui mieste. Priklausomai nuo paskirties reikėtų pasirinkti ne tik drabužio dizainą, bet ir savybes. Plonos medžiagos gaminiai yra universalūs, jie tinkami dėvėti įvairiomis oro sąlygomis, priklausomai nuo metų laiko. Šiltuoju sezonu juos galima dėvėti kaip viršutinius, na o vėsiuoju - po šiltesniais viršutiniais drabužiais. Storesnės medžiagos bliuzonai ir megztiniai labiau tinkami dėvėti šaltesniu oru. Na o ypač šilti drabužiai tinkami rengiantis į kalnus.

Priklausomai nuo veiklos tipo, turėtų būti pasirenkamas drabužio storis (ir, tuo pačiu, svoris). Sunkūs drabužiai, kurių medžiaga yra tankesnė, gali būti nepatogūs kuomet planuojama daug judėti ir pernelyg šilti. Todėl tokiems atvejams reikėtų rinktis retesnės medžiagos tekstūros drabužius. Tokia medžiaga užtikrina pakankamą šilumą, t.y. joje išsilaiko šiluma, atiduodama kūno, tačiau ji nėra pernelyg šilta ir apsunkinanti dėvėjimą.

Patogu tai, jog dauguma drabužių vyrams turi skirtingas savybes, todėl kiekvienas pirkėjas gali rasti sau tinkamiausią. Skirtingos yra ne tik drabužių specifikacijos, bet ir jų dizainas, nuo kurio neretai priklauso ir patogus dėvėjimas. Taigi, galima pasirinkti drabužių su gobtuvais ar be jų, su įvairaus tipo užsegimais ir skirtingo aukščio bei stiliaus apykaklėmis.