Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Spec. drabužiai

Tiptop.lt internetinės parduotuvės „lentynose“ galima įsigyti įvairaus tipo drabužių vyrams. Tarp jų - spec. drabužiai, skirti darbui ir įvairūs papildomi aksesuarai sportui bei aktyviam laisvalaikiui.

Slidinėjimo šalmai (slidėmis ar snieglentėmis) - tai priemonė, užtikrinanti saugumą. Šioje kategorijoje siūlomi šalmai - tai saugumo, stiliaus ir komforto sintezė. Visi šalmai yra ypač tvirti ir atsparūs smūgiams. Ausų uždangos daugelyje šalmų yra minkštos, o prireikus jas galima nusegti. Taip pat šalmuose įtaisyti akinių dirželių laikikliai, užtikrinantys, jog akiniai nenukris ir nepasimes.

Kadangi aktyvaus poilsio ar sporto metu išsiskiria didelis kiekis prakaito, labai svarbi yra gera ventiliacija. Taigi, šiuose slidinėjimo šalmuose esančios ventiliacijos angos užtikrina kad drėgmės perteklius butų pašalintas.

Sportiniai akiniai, nesvarbu jie būtų skirti slidinėjimui ar kitai veiklai, yra gana svarbus atributas, apsaugantis akis nuo UV spindulių. Šie akiniai taip pat padeda geriau koncentruoti vaizdą, mažindami šviesos intensyvumą ir atspindžius nuo sniego.

Kitos spec. drabužių kategorijoje esančios prekės - tai darbinės gumos, PVC ar latekso pirštinės, užtikrinančios saugumą atliekant įvairius darbus bei padedančios juos atlikti greičiau ir kokybiškiau. Jos apsaugo rankas nuo netikėtų įpjovimų ar dūrių. Pirštinės yra lanksčios ir neapsunkina dėvint. Šioje kategorijoje galima rasti ir ilgas pirštines, atsparias tepalams ar kitoms kenksmingoms medžiagoms.

Žiemai skirtas pirštines galima peržvelgti kategorijoje „Pirštinės. Čia platus pasirinkimas įvairios paskirties pirštinių laisvalaikiui ir sportui.

Taip pat tiptop.lt galima įsigyti įvairių drabužių, skirtų jūrininkams, žvejams ar lauko darbininkams. Tai - drėgmei atsparūs kombinezonai, striukės, kelnės, kepurės. Taip pat apsauginės rankovės ar blauzdinės.

Daugumą prekių galima priskirti darbo drabužių kategorijai.  Darbo drabužiai pasižymi specifinėmis savybės, yra ryškių spalvų ir skirti konkretiems darbams atlikti. Tai prijuostės, jūrininkų drabužiai, chalatai, drabužiai darbui lauke ir kt.

Visi siūlomi drabužiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir atitinka visus darbo saugos reikalavimus. Dalis drabužių pažymėti šviesą atspindinčiomis juostelėmis. Pagrinde parduodami šių gamintojų darbo drabužiai ir aksesuarai sportui ar laisvalaikiui: Showa, Julbo ir 66 North.