Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kelnės, šortai

Tamprios, aptempiančios ar laisvos sportinio stiliaus kelnės ir šortai - visa tai vienoje tiptop.lt drabužių vyrams kategorijoje.

Didžioji dalis prekių šioje kategorijoje yra pagamintos iš "kvėpuojančios" medžiagos, t.y. medžiagos pralaidžios orui. Taip pat jos patogios, tamprios ir nevaržančios judesių. Dauguma laisvo tipo kelnių turi suformuotus kelius, suteikiančius dar didesnę judėjimo laisvę. Kelnių dydis per juosmenį taip pat daugumoje modelių yra reguliuojamas, todėl esant būtinybei jį visuomet galima pakeisti.

Renkantis kelnes reikėtų atsižvelgti į savo poreikius. Pasiūloje yra kelinių atsparių vandeniui ir vėjo neperpučiamų kelnių. Taigi jos ypatingai tinkamos keliaujant, sportuojant ar leidžiant laisvalaikį. Taip pat galima atrasti pašiltintų ir skirtų dėvėti šaltuoju metų laiku kelnių. O kai kurie modeliai yra universalūs, turintys keletą savybių, todėl tinkami visapusiškam naudojimui. Dažnai šio tipo kelnės užima nedaug vietos keliaujant, tad tai yra dar vienas tokių kelnių privalumas.

Tačiau parduotuvėje galima atrasti vyriškų kelnių bei šortų ne tik aktyviam laisvalaikiui, bet ir poilsiui. Patogios, švelnios medžiagos kelnės suteiks komforto jausmą po ilgos darbo dienos ar kelionės. Tokios kelnės labiau tinkamos dėvėti namuose ar pasyviai leidžiant laisvalaikį.

Dar vienas prekių tipas, neretai pirkėjams keliantis nuostabą - tai džinso medžiagos kelnės, turinčios ypatingas savybes. Įprasta manyti, jog tokios kelnės nėra patogios. Tačiau šioje parduotuvėje siūlomos specialia technologija naudojantis pagamintos džinsinės kelnės, kurios ne tik patogios, bet ir "kvėpuoja" bei puikiai pašalina drėgmę, neleisdamos jai susikaupti.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamų kelnių ir šortų asortimente daugybė kokybiškų prekių. Medžiagos, naudojamos šių drabužių gamyboje pasižymi ilgaamžiškumu ir yra atsparios nusidėvėjimui. Komforto pojūtį suteikia ir apgalvoti kelnių dizaino sprendimai, pvz. užtrauktukai ties čiurnomis (padeda lengviau apsivilkti ar nusivilkti), taip pat užtraukiamos kišenės ar pan. Visos kelnės yra pagamintos pasaulyje plačiai pripažintų gamintojų, tokių kaip Nordi, Montane, North 66, Helly Hansen, Marmot ir kt.

Taip pat parduotuvėje galima rasti apatinių kelnių ir šortų, kurie puikiai papildys šioje kategorijoje esančių kelnių naudojimą. Derinant skirtingos paskirties kelnes galima užtikrinti komfortišką dėvėjimą ir savijautą.