Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kepurės

Sportuojant ar aktyviai leidžiant laisvalaikį, komfortą gali užtikrinti tinkamai pasirinkti drabužiai ir aksesuarai. Mokslininkų nustatyta, jog šiluma iš žmogaus kūno greičiausiai išeina per pečius ir galvą, todėl akivaizdu, jog šias kūno vienas reikėtų ypatingai saugoti norint neatvėsti laiką leidžiant lauke.

Kepurių tipai, kaip ir kitos aprangos detalės, galėtų būti skirstomi pagal veiklos rūšis.
Pastebėta, jog vyrai linkę rinktis daugiau klasikinio stiliaus, įprastas kepures, todėl stilistiškai vyriškos kepurės ne taip atkreipia dėmesį, kaip moteriškos. Jos dažnai tamsesnių spalvų, tačiau jas taip pat sėkmingai galima derinti su likusia apranga.

Kai kuriose sporto šakose būtina dėvėti šalmus. Po jais, kai kuriais atvejais taip pat dėvimos specialios kepurės, atitinkančios galvos formą. Tokios kepurės pasižymi itin greitu drėgmės išgarinimu, todėl neleidžia sukaisti, greitai džiūsta. Audiniai, iš kurių siuvamos šios kepurės, dažniausiai yra labai tamprūs ir gali tampytis keliomis kryptimis.

Jei ieškote šalmų, juos galima rasti kategorijoje spec. drabužiai.

Kitos kepurės skirtos dėvėti kaip pagrindinis aksesuaras. Svarbiausias jų bruožas - puikus „kvėpavimas“. Tokios kepurės neleidžia sušalti ir tuo pačiu vėdinasi, nekaupdamos prakaito. Jos suteikia šilumą ir išlaiko sausumą. Neretai tokios kepurės yra gaminamos iš termo medžiagos, užtikrinančios tinkamą termoreguliaciją. Kitais atvejais termo medžiaga naudojama kepurės vidinėje dalyje, o kai kurių modelių išorinė dalis yra siuvama ar mezgama rankomis.

Tiptop.lt internetinės parduotuvės pasiūloje tokių gamintojų kaip Moshiki, North 66, Montane ir kt. kepurės.

Universalios kepurės dažnai siuvamos iš lengvos medžiagos, kuri derinama su medžiaga pralaidžia orui. Tokiu atveju pasiekiamas optimalus rezultatas, kuomet dėvinčiojo galva apsaugoma nuo išorės poveikio (vėjo, kritulių), tačiau tuo pat metu gerai ventiliuojasi. Tokios kepurės tinkamos atliekant bet kokią aktyvią veiklą ir yra nepralaidžios vandeniui.

Dažna kepurė turi ir atspindinčius lipdukus, todėl taip užtikrinamas saugesnis keliavimas tamsiuoju paros metu. Na o patogiam dėvėjimui kepurėse integruoti apimties reguliatoriai. Tai - kibūs lipdukai, tamprios gumytės ar kt.

Dauguma Tiptop.lt parduotuvėje siūlomų kepurių vyrams yra atsparios nusidėvėjimui ir ilgaamžiškos. Galima pasirinkti įvairių modelių ir spalvų kokybiškas kepures.