Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Striukės, paltai

Striukės ir paltai vyrams - tai pakankamai paklausios prekės tiptop.lt internetinėje parduotuvėje. Kadangi Lietuvos klimatas mažiausiai 6 mėnesius būna vėsus, šio tipo apranga būtina net ir neplanuojant tolimesnių kelionių į kalnus. Taigi, šiuolaikiško dizaino šilti drabužiai, tinkami atšiauriomis oro sąlygomis, vis labiau skinasi kelią tarp Lietuvos pirkėjų.

Kadangi klimatas Lietuvoje šaltuoju sezonu nėra sausas, šiluma - ne vienintelė aktuali šių drabužių savybė. Na o patogumas - neatsiejamas nuo bet kurio tipo drabužių. Taigi, trumpai apibendrinant, galima paminėti, jog tiptop.lt internetinės parduotuvės pasiūloje - didelis pasirinkimas įvairius poreikius atitinkančių vyriškų striukių ir paltų. Ieškantys drabužių kasdieniam dėvėjimui miesto sąlygomis, gali įsigyti plonesnės medžiagos dailių striukių, pabrėžiančių kiekvieno pirkėjo individualumą. Na o planuojantys striukes ar paltus dėvėti aktyvaus laisvalaikio metu, gali rinktis tam pritaikytus gaminius.

Šioje parduotuvėje prekiaujama vyriškais drabužiais, pasižyminčiais ypatingai aukšta kokybe. Tokie gamintojai kaip North 66, Montane, Marmot, G-performance ir kiti yra plačiai žinomi ir vertinami visame pasaulyje.

Kaip išsirinkti striukę ar paltą?

Visų pirma, renkantis viršutinį drabužį reikėtų pamąstyti kokioje aplinkoje jis bus dėvimas. Įprasto naudojimo drabužiai, skirti dėvėti mieste ar pasyviai leidžiant laisvalaikį, savo dizainu ir savybėmis skiriasi nuo sportui skirtų drabužių.

Renkantis striukę ar paltą svarbu numatyti ir tai, ar šalia jo bus dėvimi kiti aksesuarai, pvz. kepurės. Planuojant dėvėti kepurė gobtuvas nėra būtinas, tačiau bet kokiu atveju gali praversti esant stipriam vėjui ar lietui. Na o sportinio stiliaus striukėse gobtuvai neretai padeda apsaugoti ir veidą - jie siuvami taip, kad esant poreikiui būtų suteikiama optimali šiluma viršutinei kūno daliai.

Kai kurios striukės ir paltai gali būti atsparūs drėgmei. Tai ypač aktualu keliaujant, kuomet oro sąlygas numatyti sudėtinga, o kelionines kuprines stengiamasi užpildyti vertingesniais atributais. Taigi, planuojantiems dažnai keliauti rekomenduojama įsigyti drėgmei atsparius drabužius. Taip pat svarbus ir atsparumas vėjui. Neperpučiami drabužiai padeda ilgiau išlaikyti šilumą.

Keliaujantieji taip pat turėtų atsižvelgti ir į drabužių svorį. Prekių specifikacijose dažnai nurodomas kiekvieno drabužio svoris, todėl pasirinkimas gana patogus.

Aktyviam sportui ir laisvalaikiui rekomenduojama rinktis vyriškas striukes ir paltus su gera termoizoliacija. Ši drabužių savybė palaiko reikiamą kūno temperatūrą ir neleidžia sukaisti ar sušalti. Taip pat, reguliuoja drėgmės kiekį tarp drabužio ir kūno.