Elektrinis plastikinis virdulys POLARIS PWK 1574CL

2470 €
PWK 1574CL
Prekės kodas
POLARIS
Gamintojas
n/a mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
6
Sandėlyje

POLARIS PWK 1574CL kiekviena detalė skirta naudojimo paprastumui ir saugumui. Vidinis apšvietimas turi du variantus ir jų dėka taip informuoja apie darbo režima. Gražus, stilingas bei kokybiško plastiko elektrinis virdulys POLARIS PWK 1574CL. Jo galia yra 2000W, talpa - 1,5L 

 Elektrinis virdulys yra tikriausiai dažniausiai virtuvėje sutinkamų ir naudojamų elektrinių prietaisų. Jį lengva naudoti, dirba greitai, neužima daug vietos. Ir nors prietaisas pakankamai paparastas, tačiau išsirinkti jį nėra taip jau paprasta. Žmonės nori, kad jų virdulys būtų ne tik efektyvus, bet ir būtų virtuvės puošmena. Polaris Jums padės išsirinkti ir Jūsų virtuvėje elektrinis virdulys bus ne tik nepaimonomas pagalbininkas, bet ir ją papuoš!

Aprašymas:

POLARIS PWK 1574CL kiekviena detalė skirta naudojimo paprastumui ir saugumui. Vidinis apšvietimas turi du variantus ir jų dėka taip informuoja apie darbo režima. Virdulys turi ergonomišką korpusą iš aukštos klasės plastiko, kuris sukasi 360 ° kampu, o daugkartinio naudojimo vandens filtras suteikia papildomą apsaugą nuo kenksmingų priemaišų.

Ypatybės:

Galia: 2000 W
Talpa: 1,5 l.
Korpuso tipas: plastikas
Daugkartinio naudojimo vandens filtras
Automatinis ir rankinis jungiklis
Dvipusis vandens lygio indikatorius
Indikatorius
Korpusas sukomas 360 °
Apsaugos funkcija įjungimui be vandens ir perkaitimo
Du variantai vidaus apšvietimo


Komplektacija:

Prietaisas
Pastovas
Filtras
Naudojimo instrukcija
Aptarnavimo centrų sąrašas
Garantinė kortelė 

Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
item photo
Elektrinis plastikinis virdulys POLARIS PWK 1574CL
2470 €
6358 €