Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

1758 €
5870367568
Prekės kodas
36 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
Teirautis Tel.:
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Ilgis 3 m
Kabelių instaliacijos tipas one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Spalva Geltona