Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

18 €
5870367580
Prekės kodas
36 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
20
Sandėlyje
Ilgis 1 m
Kabelių instaliacijos tipas one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas SC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Spalva Geltona