Fitbit Surge, Large Black, Waterproof, Heart rate monitor, Touchscreen, Bluetooth, Smartwatch

21568 €
158093
Prekės kodas
FITBIT
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Tipas Išmanusis laikrodis
Spalva Juoda
Specialios funkcijos Ekranas: lietiminis ekranas, monochrominis LCD; Sekimas važiuojant dviračiu; Atsparus vandens lašiukams.
Contents Įkrovimo laidas, Wi-Fi USB raktas duomenų perdavimui
Sync. System Automatinis bevielis sinchronizavimas (Bluetooth 4.0) - Fitbit Flex perduos sukauptą informaciją į asmeninę paskyrą bevieliu būdu į jūsų kompiuterį ar išmanųjį įrenginį; Sinchronizavimo nuotolis: 6,1 m; Pranešimai: informacija ekrane apie žinutes ir skambučius per Bluetooth 4.0; Muzikos reguliavimas: Bluetooth Classic; Duomenų perdavimui į kompiuterį reikalingas internetas ir USB jungtis; Duomenų perdavimui į mobilųjį įrenginį reikalingas Bluetooth ir interneto ryšys; Sinchronizuojasi su Windows Vista ir naujesnėmis versijomis, Mac OS X 10.6 ir naujesnėmis versijomis, iPhone 4S ir naujesniais, iPad 3 gen ir naujesniais, ir su pirmaujančiais/einamiausiais Android ir Windows įrenginiais;
Ypatybės * GPS imtuvas - Integruoto GPS imtuvo dėka šis laikrodis gali ligiuotis su Garmin, TomTom, Polar ar Suunto sportiniais laikrodžiais. Fitbit surge fiksuos Jūsų įveiktą distanciją, tempą, aukščio pokyčius. Savo treniruotės maršrutą ir kitus duomenis vėliau galėsite peržiūrėti asmeninėje „Fitbit“ paskyroje. * „PurePulse“ širdies ritmo monitorius - Fitbit surge laikrodyje –integruotas širdies ritmo monitorius. Širdies ritmas bus matuojamas tiesiai iš Jūsų riešo. Šios technologijos dėka galėsite stebėti savo širdies darbą tiek treniruotės metu, tiek kitą dienos dalį. Tai leis tiksliau apskaičiuoti Jūsų sudeginamų kalorijų kiekį. Stebėdami savo širdies darbą galėsite kontroliuoti ar treniruojatės tinkamai, nekenkdami savo širdžiai ir sieksite maksimalių rezultatų. Vėliau savo asmeninėje paskyroje galėsite peržiūrėti kaip dirbo Jūsų širdis dienos ir treniruočių metu (informacija pateikiama, kurioje širdies zonoje praleidote daugiausiai laiko: riebalų deginimo; ištvermės; maksmialioje). Taip pat galėsite peržiūrėti ir visos dienos širdies darbo grafiką, ypač naudingą turintiems problemų su širdimi, kai reikalinga gydytojo konsultacija. * Bendras dienos fizinis aktyvumas - Integruoti net 8 skirtingi sensoriai užtikrins, kad laikrodis fiksuos tikslius jūsų dienos fizinio aktyvumo duomenis: nueiti žingsniai, įveiktas atstumas, užlipti aukštai, sudegintos kalorijos, aktyvios minutės. * Multi-Sport - Šios funkcijos dėka Jūs galėsite atskirti bėgimo, ištvermės, jėgos treniruočių informaciją ir pagerinti savo pasiekimus kiekvienoje srityje atskirai. * Pranešimai - Ši funkcija praneš jums apie skambučius ar žinutes atėjusias į mobilųjį telefoną. Ypač naudingą susitikimo metu, kai telefonu naudotis negalite, tačiau norite nepraleisti svarbių skambučių ar žinučių. * Muzika - Su Fitbit surge galėsite paleisti, sustabdyti ar perjungti muziką, kai telefonas yra kišenėje, kuprinėje ir kt. * Miego stebėjimas ir žadintuvas - Laikrodis automatiškai įjungs miego rėžimą, kai užmigsite ir stebės Jūsų miego kokybę, ir miego kokybės informaciją pateiks asmeninėje paskyroje. Taip pat laikrodis turi „tylųjį“ žadintuvą, kurio dėka jus pažadins nustatytu laiku švelniai vibruodamas ir nežadindamas, pavyzdžiui, šalia miegančio partnerio. * Automatinis bevielis sinchronizavimas - Tam, kad visą jūsų sukauptą informaciją perduotų į asmeninę paskyrą nereikia jokių laidų, tai įvyks automatiškai bevieliu būdų per Jūsų kompiuterį arba išmanųjį telefoną.
Baterija Rekomenduojama įkrauti apyrankę kas keletą dienų, taip užtikrinsite, kad apyrankė visą laiką seks jūsų aktyvumą; Baterijos gyvavimo laikas: iki 7 dienų; GPS baterijos gyvavimo laikas: iki 10 valandų; Baterijos tipas: Ličio polimerų; Įkrovimo laikas: 1-2 val;
Size and number Tinka riešui 16 - 19.8 cm
Environmental specifications Aplinkos reikalavimai: veikimo temperatūra: -20° iki 45° C ; Max aukštis iki kurio apyrankė veikia: 9,144 m
Medžiaga Apyrankė yra pagaminta iš lankstaus, patvaraus elastomero; Sagtis pagaminta iš chirurginio nerūdijančio plieno.
Jutikliai GPS: skaitmeninis kompasas; širdies ritmo matuoklis; aukštimatis; aplinkos šviesos jutiklis.
Atmintis Atmintis: detaliai, minutė į minutę, seka 7 dienų informaciją apie judėjimą, o 30 dienų saugo informaciją apie jūsų kiekvienos dienos galutinius rezultatus; Saugo duomenis apie jūsų širdies ritmą (1 sek intervalu kai treniruojatės, 5 sek intervalu kitu metu)
Short Description Fitbit Surge išmanusis sportinis laikrodis su integruotu GPS ir širdies ritmo monitoriumi. Laikrodis fiksuos jūsų įveiktą distanciją, tempą, laiką, širdies ritmą realiu laiku, o likusią dienos dalį skaičiuos jūsų nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, užliptus aukštus, o naktimis stebės miego kokybę. Laikrodis atsparus vandeniui net iki 50 metrų. Savo treniruotės ar dienos fizinio aktyvumo informaciją galėsite stebėti asmeninėje Fitbit platformoje, kurioje Jūsų duomenis bus nusiųsti automatiškai beviliu būdu per kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Laikrodžio akumuliatoriaus tarnavimo laikas iki 7 dienų.