Imtuvas-siųstuvas Intellinet MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (SC), single-mode, 1310nm

3522 €
5870367508
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
Teirautis Tel.:
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Rūšis MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Papildoma informacija Sensitivity: -24 dB
Daugiau informacijos www.intellinet-network.com [LINK]
Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės