Intellinet Media keitklis Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

2318 €
5870367509-TPT
Prekės kodas
3 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Tinklo protokolas ir jungties tipas 1 FastEthernet 100BaseFX - SC
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Kabelių instaliacijos tipas UTP - neekranuota vyta 4 porų
Aukštis 26 mm
Plotis 70 mm
Ilgis 107 mm
Papildoma informacija RX jautrumas: -30 dBm