Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
16117 €
12678 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis HP Color LaserJet Pro MFP M477fnw
36405 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis HP Color LaserJet Pro MFP M274n
33294 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis EPSON WorkForce Pro WF-8010DW
69046 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginys Canon MAXIFY MB2150
12356 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginys Canon MAXIFY MB5450
23014 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginys Canon MAXIFY MB2750
14129 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis EPSON WorkForce Pro WF-8590DWF
1.72993 €
item photo
Rašalinis Spausdintuvas HP Deskjet 3635 Advantage WiFi MFP
6203 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis SAMSUNG COP/SCAN/FAX/SL-M2070F SAMSUNG
14170 €
46251 €
37112 €
item photo
Rašalinis Spausdintuvas HP Deskjet 4675 Ink Advantage WiFi MFP
9679 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginys OKI MC873dnct
3.04930 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis HP LaserJet Pro MFP M426dw
35957 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis OKI MC562dnW
54790 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginys OKI MC760dnfax
1.64890 €
25312 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis SAMSUNG M2070W Laser MFP 3-1 20ppm Wirel
10858 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis BROTHER MFC-L8850CDW 30PPM 256MB WIFI
87582 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis OKI MC760dn
1.44266 €
item photo
Daugiafunkcinis įrenginis HP LASERJET PRO MFP M125A
14690 €

Daugiafunkciniai

Tarp daugiafunkcinių spausdintuvų gamintojų galima rasti visus garsiausius pasaulyje gamintojus – HP, Samsung, Canon, Epson, Konica Minolta, Xerox, Brother, Toshiba, Lexmark, Panasonic, OKI. Siūloma asortimentą sudaro įvairiausio tipo modeliai, neretai daugiafunkciniai aparatai apjungia ne tik spausdintuvą, tačiau ir kopijavimo aparatą, skenerį, faksą, taip pat prieinami tik juodai/baltai arba spalvotai spausdinantys įrenginiai, skiriasi atkuriamų spalvų gama, spausdinamos medžiagos tipas, paskirtis ir t.t. Kiekvienas iš daugiafunkcinių spausdintuvų tipų turi ypatybes ir papildomas funkcijas.

Rašaliniai daugiafunkciniai spausdintuvai naudoja matricą (galvutę), kuri spausdina skystais dažais. Galvutė gali būti įdiegta į patį įrenginį (tokiais modeliais dažniausiai prekiauja Epson ir Canon) arba į kasetes (HP ir Lexmark atveju). Čia galima išskirti biuro, plačiaformačius, interjerinius, markiravimo, foto ir kitus spausdintuvus. Vienas iš tokio tipo įrenginių minusų – gera spalvoto spausdinimo kokybė pasiekiama paprastai su specialiu popieriumi, iš kitų – atvaizdus lengvai paveikia vanduo, išblunka, išsiterlioja. Be to, dažnai reikia reguliariai spausdinti, naudojant visas kasetes (jei tai spalvotas rašalinis spausdintuvas), kad neuždžiūtų ant galvučių esantis rašalas. Galiausiai vienas iš esminių problemų – tai eksploatacijos brangumas, ypač kalbant apie rašalinių kasečių resursą.

Geresne rašalinių spausdintuvų alternatyva yra lazeriniai daugiafunkciniai spausdintuvai, kurie yra brangesni, tačiau jų eksploatacija yra pigesnė. Tokio tipo įrenginiai pasižymi didele spausdinimo sparta, taip pat aukšta ir kokybė. Atspausdintas vaizdas gana atsparus trynimui, gerai išlaiko spalvas. Taip pat yra galimybė spausdinti ant bet kokio tipo popieriaus, išlaikant kokybę. Vieno atspausdinto lapo savikaina su lazeriniais spausdintuvais yra daugiau nei keletą kartų mažesnė nei rašalinių, kartu didesnis yra spausdinimo resursas, kalbant apie sudedamuosius lazerinių modelių komponentus. Tokiu būdu, jei reikalingas įrenginys dideliam biurui, kuris turės pakelti didelę mėnesinę apkrovą, verta įsigyti brangesnį modelį, kuris be viso kito bus pigesnis eksploatuoti.

Daugiafunkciniai lazeriniai spausdintuvai ypač dažnai pasirenkami naudojimui biuruose, taip pat prieinami modeliai su papildomais komponentais – tinklo plokštėmis, Wi-Fi bevieliai adapteriai (pastarieji leidžia prijungti įrenginį prie įmonės tinklo ir nesusieti su konkrečiu kompiuteriu, kuris tokiu atveju privalėtų būti nuolat įjungtas), USB jungtimis (šios leidžia prijungti USB atmintinę ir spausdinti tiesiai iš jos, arba kopijuoti būtent į šią atmintinę), papildomais lapų tiektuvais (patogūs, jei biure ypač daug ir dažnai spausdinama ar kopijuojama), turintys didelės talpos vidinę atmintį ir t.t. Tokius spausdintuvus turi tokie gamintojai kaip Konica Minolta, HP, Samsung, Canon ir kiti.

Iš kitų daugiafunkcinių spausdintuvų funkcionalumo galimybių galima išskirt dvipusio spausdinimo galimybę (pastaroji labai patogi, jei norima sutaupyti eksploatacinių medžiagų arba spausdinamas specialius turinys, kuriam būtinas buvimas abiejuose pusėse – knygutės, bukletai ir t.t.). Neretai būtina galimybė spausdinti ant didesnio formato lapų, tai papildomai A4 formato atsiranda poreikis ir A3 formato spausdinimas. Pastarasis formatas palaikomas ne visų daugiafunkcinių įrenginių, taigi prieš perkant reikėtų pasidomėti išsamiau.