Kabelis Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

1283 €
5870367496
Prekės kodas
36 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
20
Sandėlyje
Ilgis 1 m
Kabelių instaliacijos tipas multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Spalva Žalia spalva