Kabelis Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

2082 €
5870367497
Prekės kodas
36 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
14
Sandėlyje
Ilgis 3 m
Kabelių instaliacijos tipas multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Spalva Žalia spalva