Kabelis Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

2162 €
5870367507
Prekės kodas
36 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
3
Sandėlyje
Ilgis 5 m
Kabelių instaliacijos tipas multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
Kištuko 1 tipas ST duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Spalva Žalia spalva