Kabelis Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

1644 €
5870367502
Prekės kodas
36 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
5
Sandėlyje
Ilgis 1 m
Kabelių instaliacijos tipas multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
Kištuko 1 tipas SC duplex
Kištuko 2 tipas SC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Spalva Žalia spalva