Kabelis Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

1679 €
5870367505
Prekės kodas
36 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
7
Sandėlyje
Ilgis 1 m
Kabelių instaliacijos tipas multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
Kištuko 1 tipas ST duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Spalva Žalia spalva