Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view

ACER KompiuteriaiTipTop.lt gali pasiūlyti pilną Acer kompiuterių gamą, kurią sudaro nešiojami kompiuteriai (notebook), stacionarios sistemos (desktop) ir planšetiniai kompiuteriai (tablet pc), kurie visiškai patenkins net ir išrankiausio vartotojo poreikius.

Kompanija Acer išskiria šias nešiojamų kompiuterių kategorijas: kasdieniai nešiojami kompiuteriai (biudžetiniai modeliai Aspire E series), ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai (Aspire S Series ir ir kai kurie Aspire M Series modeliai), multimedia ir pramogoms skirti sprendimai (Aspire V Series ir TravelMate B), didelės galios nešiojami kompiuteriai (Aspire M Series), kuriame žaidimai pukiai veikia, verslo klasės nešiojami kompiuteriai (TravelMate X), taip pat galima sutikti ir 3D funkcionalumą turinčių variantų.

Kasdienių Acer nešiojamų kompiuterių grupę sudaro modeliai tokioms užduotims atlikti, kaip naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis. Šios kategorijos modeliai turi 13.3” – 17.3“ ekranus, Intel Core arba AMD hibridinius procesorius, dažniausiai į procesorius integruotą grafiką; iš kitų kategorijų išsiskiria nedidele kaina. Ultrabook tipo Acer nešiojami kompiuteriai pasižymi iki kelių centimetrų storio korpusu, yra lengvi, turi Intel Core procesorius, pasižymi ilgu baterijos darbo laiku, ypač greitais ir patikimais SSD tipo duomenų kaupikliais, atspariais vibracijai ir smūgiams. Galingų Acer nešiojamų kompiuterių serija puikiai tinka žaidimų gerbėjams, kadangi siūlo bekompromisį galios ir galimybių derinį. Čia naudojami galingiausi mobilūs procesoriai, vidutinės bei aukščiausios klasės nVidia GeForce ir AMD Radeon vaizdo plokštės, net iki 32 GB operatyvios atminties.

Taip pat Acer planšetiniai kompiuteriai kurie dažniausiai priklauso Iconia šeimos atstovams. Galingesni modeliai paprastai turi Qualcomm (Snapdragon procesoriai), nVidia (Tegra modeliai), Intel (Atom modeliai) procesorius, tuo tarpu pigiuose Acer planšetiniuose kompiuteriuose sutinkami kompanijų MediaTek, Rockchip, Allwinner mikroschemos. Taip pat galima sutikti ir Acer planšetinių kompiuterių, kurie priklauso hibridinių planšetinių kompiuterių kategorijai. Pastarieji skiriasi nuo paprastų Acer planšetinių kompiuterių tuo, kad turi fizinę klaviatūrą – paprastai ji yra prieinama kaip papildomas priedas, jungiamas kaip Docking-stotelė. Tai dažniausiai atrodo kaip prijungiama klaviatūra, tačiau neretai turinti papildomą bateriją ir periferinius lizdus (USB, HDMI, DisplayPort, RJ-45, 3,5 mm garso išvestis ir t.t.).

Acer stacionarūs kompiuteriai kuriuos galima suskirstyti į All-in-One kompiuteriai – monoblokai (sprendimai „viskas viename“, tarp kurių galima paminėti Veriton seriją, apjungiančių monitorių su kitais sisteminiais komponentais), kompaktiškus kompiuterius, kurie skirti elementariems darbams atlikti, o kartu tinkami naudojimui kaip terminaliniai klientai (modeliai Revo, kurie naudoja mažai energijos naudojančius Intel Atom, Celeron, AMD APU procesorius), taip pat namų vartotojams skirtas stacionarias sistemas (Aspire, XC Series modeliai) bei verslo segmentui dedikuotus stalinius kompiuterius, kurių funkcionalumas gali skirtis, priklausomai nuo norimų atlikti užduočių (Acer X Series, kai kurie Veriton modeliai, VX or VM Series sprendimai), o galingiausi variantai gali pasigirti ir profesionalią grafika iš AMD FirePro ir nVidia Quadro diskretinių adapterių.