Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view

APPLE KompiuteriaiEl. parduotuvėje TipTop.lt galima rasti vieną didžiausių Apple kompiuterių asortimentų. Čia galima rasti planšetinių kompiuterių iPad ir iPad mini, nešiojamų kompiuterių MacBook Air ir MacBook Pro, galingų stacionarių kompiuterių Mac pro, kompaktiškąjį Mac mini bei All-in-One kompiuterį monobloką iMac, kuris apjungia visus sisteminius komponentus į vieną vietą – monitorių, kuris tokiu būdu užima daug mažiau vietos ant stalo, o savo dizainu yra puiki erdvės puošmena.

APPLE planšetiniai kompiuteriai yra vieni populiariausių ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Pagrindiniai iPad ir iPad mini bruožai – tai Retina klasės sensoriniai ekranai, kurio įstrižainė paprastai sudaro kompaktiškos modifikacijos atveju sudaro apie 8“, tuo tarpu pilno dydžio iPad atveju – beveik 10“, planšetės korpuso storis neviršija 10 mm, lengvas aliuminio korpusas sveria apie pusę kilogramo, labai nedaug elektros energijos vartojanti aparatinė įranga bei talpios baterijos leidžia būti mobiliems apie 10 valandų ir daugiau valandų, priklausomai nuo darbo pobūdžio.

Kelios web kameros leidžia pasinaudoti vaizdinės konferencijomis paslaugomis, kartu tam puikiai tiks firminė technologija FaceTime. Taip pat svarbu pabrėžti, kad Apple planšetiniai kompiuteriai naudoja firminę Lightning jungtį, tuo tarpu plačiai naudojamos micro-USB nerasime. Vienas iš esminių APPLE planšetinių kompiuterių ypatybių yra naudojami procesoriai. Šie pagrįsti ARM architektūra, kuri pasižymi labai mažomis elektros energijos sąnaudomis. Pagrindiniu APPLE planšetėms procesorių gamintoju yra pati kompanija, kuri savo sprendimuose diegia firminius A Series procesorius. APPLE planšetiniuose kompiuteriuose naudojama operacinė sistema – tai firminė iOS. Ši gali suteikti prieigą prie pačių įvairiausių aplikacijų, kurios yra patalpintos el. parduotuvėje App Store.

Apple nešiojami kompiuteriai nepasižymi didele įvairove, čia galima išskirti kelias esmines kategorijas, kurios skiriasi, tai - procesoriai, kietieji diskai ir operatyvios atminties talpa, taip pat ekranai savo įstrižainėmis bei pozicionavimu. Šios kategorijos – tai MacBook Pro ir MacBook Air, kuriose akcentuojamos kelios skirtingos funkcijos. Apple MacBook Air išsiskiria savo plonumu ir lengvumu. Jie yra ne storesni nei keli centimetrai, taigi jame jau nebėra vietos tradiciniams kietiems diskams. Vietoj jų naudojamos NAND Flash atminties mikroschemos, kurios yra sparčios ir patikimos.

MacBook Pro nešiojami kompiuteriai taip pat pasižymi itin sparčiais ir patikimais NAND Flash duomenų kaupikliais, jų produktyvumo lygis yra žymiai didesnis nei ultra plonų ir lengvų MacBook Air. Kartu yra galimybė pasirinkti modelį kuriame yra diskretinė vaizdo plokštė, taigi yra galima išnaudoti ir darbui su rimtesne grafika. MacBook Pro - tai modeliai, kurie pirmieji iš Apple kompiuterių gavo Retina ekranus. Jų raiška yra itin aukšta, taigi galima drąsiai teigti, kad jie puikiai tiks profesionalams, kurie užsiima, pavyzdžiui, darbu su grafika, spalvomis, vaizdų retušavimu ar aukštos raiškos vaizdo medžiagos montavimu.

Iš stacionarių Apple kompiuterių vieni populiariausių yra iMac sprendimai – kompiuteriai – monoblokai, kurie pasižymi patraukliu dizainu, plačiu ekranu su didelės raiškos matrica, sukurta naudojant IPS technologiją. Tai sprendimai, kurie puikiai tiks darbui su grafika, fotografijų ir filmų peržiūrai, naršymui Internete ir žaidimams. Taip pat gali būti įdiegti galingiausi mobilūs procesoriai ir vaizdo plokštės, naudojama didelės spartos Thunderbolt sąsaja, SD atminties kortelių skaitytuvas, USB 3.0 lizdai.